Порошенко: "Сьома хвиля мобілізації відкладається"

Президент нагадав, що цьогоріч вдалося суттєво підвищити зарплати військовослужбовцям, що мотивувало багатьох прийти в армію служити за контрактом.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що різке збільшення охочих служити за контрактом у Збройних силах та інших військових формуваннях дозволило відкласти сьому хвилю мобілізації. Про це глава держави заявив в інтерв'ю українським телеканалам в неділю ввечері.

«Те, що сьогодні понад 23 тис. українців підписали контракт на службу в ЗСУ та інші силові підрозділи, дало мені можливість не оголошувати сьому хвилю мобілізації. І я роблю все можливе, щоб якщо і буде необхідність це зробити, зробити це якомога пізніше», — сказав він.

Президент нагадав, що в поточному році вдалося суттєво підвищити зарплати військовослужбовцям, що мотивувало багатьох прийти в армію служити за контрактом.

«Четверту хвилю ми компенсували. Як далі буде йти контрактний набір, чи вистачить цього для демобілізації п'ятої хвилі, яка обов'язково відбудеться в обумовлені законом терміни, подивимося», — сказав президент.

Він додав, що сьогодні вже є перші великі переваги — серед контрактників немає дезертирів, висока мотивація служби, і той факт, що більшість з тих, хто прийшов на контракт —  це досвідчені бійці, як пройшли службу в АТО.

Джерело: Інтерфакс-Україна.