Яценюк оголосив у Раді політичний ультиматум

Уряд піде у відставку всім складом, якщо приймуть рішення змінити його склад.

Про це у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми будемо працювати далі однією командою. І якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда повинна бути змінена, ми підемо всі разом", - заявив прем'єр.

"Але ми будемо боротися до останнього", - додав він.

Яценюк озвучив план нової боротьби Кабміну

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів, за що надалі боротиметься діючий склад Кабінету Міністрів.

Про це він заявив під час години запитань до уряду.

«Ми всі прийшли однією командою і будемо працювати однією командою. Якщо буде рішення, що ця команда має бути змінена, то підемо всі разом, але будемо боротися до останнього... Будемо боротися за те, що за останні два роки Україна не допустила дефолту і списала борги, будемо боротися за те, щоб іноземні інвестиції повернулися в Україну як це вже почало відбуватися минулого року... Ми будемо боротися за цінову стабільність в країні. Тому ви визначили, що рівень інфляції в поточному році повинен бути не вище 12 відсотків»,- сказав Яценюк.

Прем'єр-міністр також зазначив, що уряд боротиметься за те, щоб так як останні 24 місяці продовжувалися виплати заробітних плат і пенсій, соціальних пільг.

Яценюк також запевнив, що уряд боротиметься за покращення умов для бізнесу.

«Боротимемося за те, щоб той бізнес, який отримав сьогодні послаблення завдяки нашій з вами позиції по зменшенню вдвічі основного податку на бізнес - це податок на заробітну плату, отримав додатковий фінансовий ресурс з одного боку, а з іншого боку - детінізував свій бізнес і заробітну платню для українських громадян»,- сказав Яценюк.

Глава уряду запевнив, що перше підвищення заробітних плат і соціальних стандартів вже відбудеться в травні.

«Ми будемо боротися за те, щоб українська банківська система стала стабільною, щоб українські банки нарешті почали кредитувати українську економіку дешевою гривнею. Саме для цього необхідно, щоб українська економіка отримала додатковий ресурс»,- сказав Яценюк.

Він додав, що Україна має далі рухатись шляхом складних, але правильних реформ.

«Ми будемо боротися за те, щоб українські військовослужбовці й армія так само отримували заробітні плати, які ми підвищили в інших... На останок - ми будемо боротись за країну, а не хочете боротися - тікайте з поля бою»,- сказав Яценюк, звертаючись до нардепів.

Яценюк обіцяє проіндексувати зарплати і пенсії в травні

"Ми будемо боротися за те, щоб, як і минулого року, збільшити зарплати і пенсії цього року", - сказав прем'єр.

Кабінет міністрів України обіцяє проіндексувати зарплати і пенсії в Україні в травні цього року, як і заплановано в державному бюджеті на поточний рік.

Про це під час Години запитань до уряду сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми будемо боротися за те, щоб в Україні платили зарплати і пенсії, сплачували соціальні пільги. Ми їх виплачуємо. Ми будемо боротися за те, щоб бізнес, який одержав ослаблення, завдяки нашій позиції щодо зменшення вдвічі основного податку - податку на зарплату, отримав додатковий фінансовий ресурс - з одного боку, а з іншого боку - вивів бізнес із тіні та збільшив зарплати для громадян. Ми будемо боротися за те, щоб, як і минулого року, збільшити зарплати і пенсії цього року. І перше рішення (про підвищення) зарплат і соцстандартів відбудеться вже у травні», - сказав Яценюк.

Яценюк заявляє, що Абромавичус "під захистом" "Народного фронту" і уряду

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявляє, що міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус "під захистом" "Народного фронту" і уряду.

Про це  Арсеній Яценюк заявив сьогодні під час Години запитань до уряду в парламенті.

"Я присічу будь-які спроби зараз пробувати тиснути на Абромавичуса або вчиняти проти нього незаконні дії. Цей міністр під захистом моєї фракції і уряду", - сказав Яценюк.

Джерело: "Інтерфакс-Україна", Укрінформ, УНІАН,