Клімкін зустрівся з турецьким колегою

В рамках робочого візиту до Турецької Республіки міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів змістовні переговори зі своїм колегою Мевлютом Чавушоглу.

Турецька сторона підтвердила підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Сторони висловили спільне занепокоєння триваючими порушеннями прав людини в окупованій Росією Автономній Республіці Крим та м. Севастополь,  а також погодили спільні кроки щодо взаємодії у цій сфері, повідомляє Урядовий портал.

В ході українсько-турецьких переговорів головна увага концентрувалася на підготовці чергового засідання Стратегічної ради високого рівня та двосторонніх контактів.

Сторони обговорили ситуацію на Донбасі в контексті імплементації Мінських домовленостей, широке коло питань глобального порядку денного, у т.ч. проблеми регіональної безпеки, спільні кроки у боротьбі з тероризмом, співпрацю в рамках міжнародних організацій, ситуацію в Сирії та Іраку.  

Досягнуто низки домовленостей щодо поглиблення співпраці між Україною та Туреччиною в економічній, енергетичній, військово-технічній, консульській та гуманітарній сферах.