У Києві відбувся з'їзд партії БПП «Солідарність»

На з'їзд приїхали понад 500 депутатів.

Як зазначив, відкриваючи форум, перший заступник керівника фракції БПП у Верховній Раді Ігор Кононенко, БПП «Солідарність» має найбільше депутатів у радах всіх рівнів.

«8865 депутатів у місцевих радах і 289 депутатів у радах об'єднаних громад має БПП - Солідарність. Це дуже велика цифра - близько 10 тисяч депутатів», - сказав Кононенко.

За його словами, результати місцевих виборів показали, що завдяки політиці Президента України вдалося об'єднати країну, зруйнувати монополію колишніх регіоналів на сході і півдні України. «Це справжнє щеплення проти будь-яких проявів сепаратизму», - сказав Кононенко.

Порошенко: «Ми чуємо критику й враховуємо помилки».

Президент України Петро Порошенко заявив, що політики мають визнавати та виправляти свої помилки.

"Ми, як політична сила, мусимо реагувати на критику людей, визнавати та виправляти свої помилки. Чуємо і враховуємо", - заявив він на Форумі депутатів місцевих рад партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Президент вірить, що візи українцям от-от скасують.

Президент Петро Порошенко сподівається, що днями Європейська комісія прийме позитивне рішення щодо лібералізації візового режиму України з Європейським Союзом.

"Днями я очікую ще на одну позитивну новину від цього міста (Брюсселя - ред.). Ця новина - позитивне рішення Європейської комісії щодо надання Україні й українцям безвізового режиму", - підкреслив Порошенко.

Водночас він нагадав, що Угода про Асоціацію України з ЄС була підписана і ратифікована у "рекордно" короткі строки, та наголосив, що стратегією нашої держави сьогодні залишається асоціація з Європейським Союзом.

У проект бюджету забули закласти гроші на Антикорупційну прокуратуру.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що у проект держбюджет, який вже надійшов до Верховної Ради, забули закласти гроші на Антикорупційну прокуратуру.

"В проект бюджету забули закласти гроші на Антикорупційну прокуратуру. Вважаю це прикрим непорозумінням і лише технічною помилкою, яка буде негайно виправлена", - сказав Президент.

Порошенко просить депутатів бути відповідальними.

Президент України Петро Порошенко закликав депутатів БПП-«Солідарність» бути надзвичайно відповідальними за свої дії.

«Кому багато довірено, з того багато спитається», - процитував Святе Письмо Президент України і закликав, щоб ці слова дійшли до серця і розуму кожного з його команди.

Президент зауважив, що всі мають пам'ятати і усвідомлювати, що висока довіра, яку виборці продемонстрували до партії на виборах, - це насправді «не нагорода, а з точністю до навпаки - посилена відповідальність за долю людей, за перспективи України», - наголосив Порошенко.

Він зауважив, що ці вибори стали завершальним етапом перезавантаження влади на всіх рівнях і показали, що «наша партія ще раз підтвердила надзвичайну важливу роль як лідера».

У цьому контексті Порошенко закликав депутатів всіх рівнів бути відповідальними щодо цієї високої місії.

Президент: «ЗВТ компенсує втрати України від російської агресії».

Президент Петро Порошенко сподівається, що набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС дасть змогу Україні протягом кількох років компенсувати всі ті збитки як економіки, так і соціальної сфери. Спричинені закриттям російських ринків для українських товарів.

«Ми запроваджуємо поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі менш ніж через місяць - вже з 1 січня попри шалену протидію Кремля ця угода набуває чинності. Я не маю жодного сумніву, що за кілька років ця угода компенсує всі ті втрати, яких наша національна економіка, бюджет держави, соціальна сфера країни і гаманець кожного з українців зазнали від агресивного закриття Росією свого ринку для українських товарів»,- підкреслив Глава держави.

Крім того, Порошенко пообіцяв «перебудувати» промисловість України, підвищити її якість і забезпечити присутність на європейських ринках за прикладом досвіду прибалтійських країн та Грузії.

«Ми не станемо проситися назад на базар, де панує економічна агресія, політичний шантаж й імперський комплекс. Ми заробимо на європейському та інших ринках світу», - додав Глава держави.

Він також нагадав, що після шести кварталів економічного спадання  Україна нарешті побачила сьогодні «перші паростки» економічного зростання, коли вдалося «зупинити піке національної валюти» і стабілізувати макрофінансову ситуацію.

Порошенко впевнений, що Європа продовжить санкції проти РФ.

Президент Петро Порошенко відбуде за два дні з візитом до Брюсселя, аби підтримати продовження Європейським Союзом санкцій проти Російської Федерації. Сподівається, що рішення буде позитивним.

"На порядку денному сьогодні, зараз, у грудні стоїть продовження цих санкцій (проти РФ - ред.). І щоб забезпечити позитивне рішення Європейської ради Європейського Союзу, я вже наступного тижня, через два дні вирушаю до Брюсселя", - сказав Порошенко.

Глава держави висловив сподівання, що Міжнародна проукраїнська коаліція підтримає рішення щодо продовження санкцій проти РФ.

"Упевнений в тому - рішення буде позитивне. Упевнений в тому, що проукраїнська коаліція продемонструє свою міцність і це буде потужним і дієвим інструментом, щоб примусити Росію виконати і імплементувати всі без виключення пункти Мінських домовленостей", - підкреслив Президент.

Порошенко: «Зроблю все, щоб зміцнити коаліцію»

Про це повідомив у Твіттері прес-секретар глави держави Святосляв Цеголко.

"Солідарність", "Народний фронт", "Самопоміч" і "Батьківщина" - це є сьогодні влада. Ми несемо спільну відповідальність за країну", - цитує він словам Порошенка.

Порошенко: «Після бюджету слід взятися за судову реформу».

Президент України Петро Порошенко дав категоричний наказ фракції БПП у Верховній Раді зосередитись на впровадженні реформ.

«Давайте всі разом дамо категоричний наказ нашій парламентській фракції зосередитись на прискоренні реформ. А найближчими тижнями на ухваленні податкових змін, бюджету, забезпечення співпраці з Міжнародним валютним фондом, ухвалення змін до Конституції в частині децентралізації і розпочати конституційний процес у частині судової реформи», - сказав Президент.

Депутати оплесками підтримали озвучені Президентом вимоги до парламентської фракції.

Водночас Президент зауважив, що нашій «депутатській когорті у Верховній Раді нелегко, і це правда». В цьому контексті Порошенко зауважив, що і коаліція в Раді не проста, але необхідно знайти узгодження позицій, зокрема, в питаннях щодо темпу реформ.

На думку Президента «ця коаліція так чи інакше спроможна ухвалювати і приймати рішення, на які не були здатні попередні скликання Верховної Ради». 

Порошенко: «До 15 грудня завершиться формування керівного складу місцевих прокуратур».

Президент відзначив, що днями шляхом прозорого конкурсу було призначено більше 100 керівників місцевих прокуратур. "Більше половини з тих, хто призначений, ніколи не були у керівництві прокурорських установ. Я вважаю, що це добре", - сказав він і додав, що значна частина людей прийшли туди з адвокатської роботи, і це "добре".

Водночас, Порошенко зауважив, що було звільнено 4 тис. працівників прокуратури. "І це добре", - додав він.

Президент відзначив, що "до 15 грудня має бути повністю завершено формування керівного складу місцевих прокуратур, через три дні".

У той же час, він висловив думку, що створення сучасної інфраструктури боротьби з корупцією не буде виглядати завершеним, а сама система не буде ефективною, якщо не буде проведено комплексну конституційну судову реформу.

Порошенко вважає, що уряд має підвищити рівень життя українців за рік-два

Кабінет міністрів має досягти перших результатів щодо підвищення рівня життя за рік-два.

«Народ лише тоді зафіксує позитивні зміни, коли тренд до підвищення рівня життя стане очевидним якщо не всім, то переважній більшості», - заявив він, додавши, що це —головне завдання і основне питання кількох найближчих років, але перших результатів уряд має добитися за рік-два.

Президент каже, що уряд таки перезавантажать.

Президент Петро Порошенко заявив, що уряд треба перезавантажити, оскільки не всі міністри виправдовують сподівання, які від них очікують.

"Перенавантаження уряду, а воно буде, бо не всі  міністри сьогодні виправдовують і відповідають тим критеріям, які чекають від них українське суспільство", - зазначив Порошенко.

ГПУ вже передає справи Антикорупційному бюро.

Президент України Петро Порошенко сподівається, що завдяки роботі Антикорупційного бюро Генеральна прокуратура зможе зайнятися у повну силу реформами.

«Генеральна прокуратура вже передає всі антикорупційні справи. І сподіваюсь, що внаслідок цього температура політичних спекуляцій навколо роботи ГПУ піде на спад, а її керівництво нарешті зосередиться на продовженні реформування цього органу», - сказавПрезидент.

Він зауважив, що днями призначено більше 100 керівників місцевих прокуратур "не по протекції і блату, а шляхом прозорого конкурсу".

Джерело: Укрінформ, УНІАН.