Сьогодні починається продовольча блокада Криму

Сьогодні о 12.00 розпочинається безстрокова акція по недопущенню вантажного транспорту в Крим, організована Меджлісом кримськотатарського народу.

Про це неодноразово заявляли лідери кримських татар.

Раніше в Генічеську було проведено засідання координаційної ради з блокаді Криму, на якому визначили місця знаходження учасників акції на трьох пунктах пропуску, розташованих на адмінграніце з Кримом. Очікується, що там будуть встановлені намети, організована санітарна зона і прибирання сміття, забезпечено підвіз води і робота рятувальників, швидкої допомоги, міліції, співробітників СБУ та військових.

Головне управління МВС України в Херсонській області заявило, що до охорони порядку під час акції будуть залучені близько 100 правоохоронців і бійці батальйону "Херсон".

ДАІ попередило водіїв вантажного транспорту про можливі ускладнення з рухом на дорогах у зв'язку з планованою блокадою.

За інформацією координаційної ради акції через адміністративний кордон буде безперешкодно пропускатися пішоходи та легковий транспорт. Як довго триватиме блокування вантажного транспорту, не повідомлялося.

Ініціативу Меджлісу щодо блокування півострова підтримав також "Правий сектор".

Журналістка Валерія Івашкіна на своїй сторінці у Фейсбук повідомила, що одній із доріг до Криму ПС в шаховому порядку встановлює бетонні урни.

"Спеціально під активістів малюватимуть зебру, щоб забезпечити безпеку", - написала вона.

Джерело: Gazeta.ua