Саакашвілі: "Олігархат перейшов на прямі погрози"

Після невдалих спроб підкупити чи дискредитувати главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі олігарх Ігор Коломойський перейшов "на останній сценарій, відомий олігархату - прямі погрози".

Про це у своєму Facebook заявив Михайло Саакашвілі.

"Український олігархат, так само як і Путін, заважає становленню українськоі держави та є головним живильним середовищем політичної корупції. Олігарх пропонує приспати мене як собаку, після невдалих спроб підкупити чи дискредитувати, перейшли на останній сценарій відомий олігархату - прямі погрози", - зазначив він, реагуючи на заяву Коломойського, який порівняв Саакашвілі із собакою, яка кусає.

"Я думаю, народ України скоро вкаже цим вкрай знахабнілим пережиткам з бандитських десятиліть на їх місце", - додав він.

Як відомо, раніше Коломойський, коментуючи заяви Саакашвілі щодо впливу олігарха на галузь пасажирських авіаперевезень,  порівняв главу Одеської ОДА з "собакою, яка кусає" і заявив, що "карати треба і собаку, і хазяїна". 

"Коли собака без намордника когось кусає, потрібно карати і собаку, і, що важливо, її господаря. Собак в таких випадках присипляють. А в нашому випадку можна відправити післяплатою до Грузії, щоб вона відповіла за покусаних там людей", - заявив Коломойський.

На думку Коломойського, за свої слова Саакашвілі має відповісти грошима.