Передплатити Підтримати

"Ви будете мати помічника в моїй особі і в особі всіх жителів нашого міста"

Сьогодні Прем’єр-міністр України та Міністр внутрішніх справ України презентували у Львові нову поліцію, яка заступає на патрулювання та охорону правопорядку в місті. Участь у заході взяв і міський голова Львова.

«Львів не перше місто де відкрили нову українську поліцію. Після Києва до Львова прийшло нове обличчя української поліції, нове відношення держави до громадян. Це не просто нова форма - це нова політика стосунків між правоохоронною системою і кожним українцем.

Зараз на вулицях Києва ніхто не порушує правил дорожнього руху і навіть перестали давати хабарі — не беруть. Так, кожного дня, крок за кроком, Україна змінюється. І хочу привітати Львів з тим, що такі зміни прийшли і до вас, до Лвова — це ваша поліція, це ваші захисники, це ті люди, які допоможуть, це ті люди, які захистять, це ті люди, які переживають за долю міста, за безпеку кожного львів’янина і за образ Львова як європейського та безпечного міста», - зазначив Арсеній Яценюк, Прем'єр-міністр України.

«Слава Україні! Сьогодні ми піднімаємо наш національний прапор, також сьогодні ми на Личаківському кладовищі будемо піднімати прапор над могилами наших героїв - сорока львів’ян, які віддали своє життя, тому що вони прагнули, щоб Україна була чесною та щоб в Україні була справедливість.

Ви переймаєте сьогодні від них їхні прагнення справедливості, честі і поваги до людини. Я покладаю велику надію на те, щоб вам, молодим людям, вдасться зробити те, що не вдалося зробити багатьом політикам.

Львів завжди був і є безпечним містом. Але потрібно, щоб ми мали ще нижчий рівень злочинності.

Хочу вам побажати, щоб ви не боялися і завжди йшли в перед. Якщо людина робить чесні справи, не боїться, не згинається, їй весь світ помагає, Бог помагає.

Ви будете мати помічника в моїй особі і в особі всіх жителів нашого міста, які заслуговують жити з честю в нашій державі», - Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також міський голова Львова подарував Буквар - автентичну копія Букваря Івана Федорова.

«Цей буквар змінив хід історії і я переконаний, що в сьогоднішній день, в початок нашої праці, він дасть новий етап у розвитку нашого міста»,- зазначив Андрій Садовий

«Новий керівник міліції буде мати мою особисту максимальну підтримку, і я переконаний, усіх громадян. Ви пам’ятаєте ці прикрі випадки, коли ми бачили порушення і зневагу, дуже часто це йшло від урядників- людей, які повинні показувати якісний приклад. Тому буде багато екстремальних ситуацій, але я переконаний, що тільки такою дорогою ми можемо підняти рівень поваги до поліції, адже коли є біда людина хоче мати захист і це дуже символічно, що сьогодні у Львові стартує нова поліція»,- додав мер Львова

Нагадаємо, керівником патрульної поліції Львова призначено 26-річного молодшого сержанта (капрала) Юрія Зозулю, який, за словами Міністра внутрішніх справ, до цього часу був заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції м. Києва та є одним з кращих київських поліцейських.

Джерело: Прес-служба ЛМР