СБУ та МВС вимагають від бійців ПС скласти зброю і здатися

СБУ та МВС опублікували офіційну заяву щодо ситуації у Мукачевому.

Правоохоронці заявили, що готові вжити усіх необхідних заходів для роззброєння та затримання оточених бійців "Правого сектору", яких СБУ та МВС називає "організованим злочинним угрупуванням".

"Ці злочинці вбили одну і поранили чотирьох цивільних осіб. Поранено також шістьох правоохоронців, один з яких перебуває у важкому стані. Пострілами з гранатометів та кулеметів бандити знищили три міліцейські машини", - йдеться у заяві.

СБУ та МВС вимагають від бійців ПС скласти зброю і здатися.

Натомість правоохоронці обіцяють, що усіх затриманих буде доставлено спецбортом до Києва для об'єктивного на неупередженого розслідування.

Керівники "Правого сектору" заявили, що їдуть на Закарпаття для врегулювання ситуації у Мукачево.

Офіційну заяву на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив вранці очільник руху, нардеп Дмитро Ярош. 

"Усвідомлюючи всю небезпеку для існування держави та можливі наслідки ситуації в м. Мукачевому на Закарпатті, не бажаючи знищення України як державного утворення, що намагаються зробити як зовнішні вороги, так і внутрішні, Провід ВПР Правий Сектор вирішив:

для недопущення кровопролиття, терміново до місця подій виїхати Провіднику ПС Дмитру Ярошу, Командиру ДУК ПС Андрію Стемпіцькому та керівнику Партії Андрію Тарасенку для сприяння забезпеченню проведення об'єктивного та неупередженого розслідування подій, що відбулися у м. Мукачевому 11.07.2015 року, оскільки ми переконані, що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони", - йдеться у заяві.

Разом з тим ПС закликав продовжити безстрокові політичні акції до "арешту винних, на думку Правого сектору, у трагедії Ланьо, Медведчука та відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ А. Авакова", - заявили у "ПС".