Передплатити Підтримати

Франція повністю ратифікувала асоціацію Україна-ЄС

Національні збори Франції під час робочого засідання у четвер переважною більшістю голосів ратифікували угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною і Грузією.

Про це власному повідомили у прес-службі нижньої палати французького парламенту.

«Проект закону, ухвалений Сенатом після розгляду за прискореною процедурою (що дозволяє ратифікацію Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Європейським співтовариством з атомної енергетики та їхніми державами-членами, з одного боку, і Україною, з іншого — ред.), ухвалено Національними зборами Франції», - зазначила головуюча на засіданні парламенту.

Проект закону у нижній палаті французького парламенту від імені уряду представила державний секретар з питань франкофонії і розвитку Франції Аннік Жирарден.

Подібну процедуру пройшов проект закону щодо ратифікації угоди про асоціацію між ЄС та Грузією.

Напередодні комісія у закордонних справах Національних зборів на чолі з Елізабет Гігу ухвалила позитивне рішення і рекомендувала нижній палаті французького парламенту ратифікувати обидва законопроекти.

Нагадаємо, процедура ратифікації Францією ухваленого законопроекту вважається завершеною після опублікування результатів голосування в офіційному парламентському виданні.