Передплатити

МЗС: "Міжнародні донори готові виділити Україні $ 15 млрд"

Українська влада веде переговори з міжнародними донорами про отримання мінімум $ 15 млрд

ЦІ фінанси підуть на стабілізацію національної валюти та збалансування державного бюджету.

Про це заявив у п'ятницю у Вашингтоні після завершення візиту до США заступник голови МЗС України Вадим Пристайко, інформує Цензор НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"МВФ, Світовий банк, окремі партнери, в тому числі Сполучені Штати, зараз готові зібрати пакет, який допоможе Україні вижити в цей важкий час, стабілізувати валюту і збалансувати наш бюджет. Сума, про яку ми говоримо, велика — це близько $ 15 млрд. Ми вважаємо, що це саме та сума, яка потрібна нам зараз ", — зазначив заступник міністра.

За його словами, шанси України отримати таку допомогу "залежать від того, скільки кожен партнер зможе виділити". Передбачається, що основну частину фінансування надасть МВФ, який найближчим часом має визначитися з рішенням. Крім фінансових організацій говориться також про допомогу з боку США, країн ЄС, безпосередньо Європейського Союзу.

Що стосується часових рамок надання кредитів, представник МЗС зазначив: "Хотілося б протягом наступних двох місяців отримати перші транші, але взагалі ми говоримо про те, що таке фінансування нам потрібно в цьому році".

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram