Обама та Меркель: "Необхідно вводити нові санкції проти Росії"

США та ЄС повинні ввести додаткові санкції проти Росії

Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Ангела Меркель вважають, що Вашингтону і Європейському Союзу необхідно розглянути можливість введення додаткових санкцій проти Росії через ситуацію в Україні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Білого дому. Телефонна розмова Обами і Меркель відбувся у четвер, 28 серпня, передає Еспресо.TV з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Лідери дуже стурбовані повідомленнями, які стосуються кризи в Україні. З урахуванням розвитку подій вони погодилися, що США та ЄС потрібно буде розглянути додаткові санкції проти Росії", — наголошується в повідомленні.

Одночасно лідери двох країн підтвердили готовність продовжити пошук дипломатичного вирішення конфлікту.

Як повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт, канцлер Німеччини в розмові з Обамою зазначила, що дії Росії на сході України не залишаться без наслідків. У розмові з американським президентом Меркель також підтвердила, що Європейська Рада займеться в суботу, 30 серпня, проблемою ескалації українського конфлікту.

Вчора президент Петро Порошенко звернувся до народу України у зв'язку із загостренням ситуації в Донецькій області і назвав ситуацію "фактичним вторгненням російських військ".