Передплатити Підтримати

На «метадон» – із кадровими втратами

У неділю, 7 квітня, «Карпати» у Донецьку поміряються силами з «Металургом» (початок о 13.30, телеканал «Футбол»). З особливим настроєм вирушає на поєдинок наставник «зелено-білих» Ніколай Костов, який починав роботу в Україні саме у “метадоні” (2008-2010). Обидва суперники мають суттєві кадрові втрати: у львів’ян дискваліфіковано чотирьох (!) гравців, у донеччан – трьох.

Востаннє «Карпати» приїжджали в Донецьк 28 квітня минулого року. Тоді «зелено-білі» лише в серії післяматчевих пенальті у кубковому півфіналі поступились донецькому клубу. У чемпіонатах «Карпати» і «Металург» зустрічалися 27 разів: 4 перемоги львів’ян, 10 нічиїх та 13 перемог донеччан. У Донецьку в 14 матчах господарі мають відчутну перевагу: 8 перемог, 4 нічиї та лише одна поразка — ще 1998 року. Поєдинок першого кола у Львові завершився перемогою гостей 1:0 — після влучного удару Мораеса.

Тренерські штаби не зможуть задіяти карпатівців Даушвілі, Пластуна, Худоб’яка та Жовтюка, “металургів” — Голайдо, Воловика та Морозюка