Передплатити Підтримати

Після Свята Миколая – «Львів за півціни!»

22-23 грудня у Львові відбудеться акція – 50% знижки на проживання в готелях, на авіапереліт, харчування у ресторанах, кав’ярнях, на послуги у відпочинкових центрах, салонах краси, магазинах, бутиках одягу. У Львівській міській раді розраховують на 40 тисяч людей, яким припадуть до душі ці пропозиції.

Як РОЗПОВІЛА “ВЗ” координатор акції «Львів за півціни» Ольга Качмар, ціни на період акції стають доступнішими не лише для туристів, а й для самих львів’ян. З кожним роком кількість туристів, які стали учасниками знижок, збільшується. У 2009 році — 10 тисяч, у 2010-му —

15 тисяч, у 2011-му — 30 тисяч. Цим хочуть розвинути туристичний сезон у Львові.

Цього року вперше до акції долучилася українська авіакомпанія. Жителі Києва, Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Сімферополя можуть прилетіти на вікенд до Львова за півціни, замовивши квитки на сайті за кілька днів до вильоту. Квитки з Києва до Львова в обидва боки коштуватимуть від 150 доларів, а з інших міст — від 220 доларів.

З досьє «ВЗ»

Цього року Львів відвідало більш як мільйон туристів. Це на 20% більше, ніж попередніх років. Туристи залишили в місті близько 413 тисяч євро, з них понад 2 мільйони гривень надійшло у міський бюджет. Про це сказала “ВЗ” начальник управління туризму Львівської міської ради Надія Радіоненко.

Цьогоріч завдяки туризму створено 1 тисячу 59 нових робочих місць. Туристичний збір зріс на 17%. 57% людей, які приїхали з-за кордону на екскурсію до Львова, перебувають тут щонайменше три дні.