Кінокастинг для вампірів

Днями у Львові шукали вампірів. Кастинг на найхаризматичніших кровопивць відбувся з подачі Онура Акгюна, власника і продюсера студії кіновиробництва під назвою Beginning Of Beautiful Friendship Production.

Його компанія у складі режисера Костянтина Василевського, дизайнера відео Надії Романової і кастинг-директора Марти Щасливої організувала перші кінопроби для зйомок у короткометражному фільмі “Бал вампірів”.

Проби «вампірів» проходили у два етапи. Спершу — загальний відбір. Учасники кастингу мали “показати”, як вони по-вампірськи п’ють кров і ще й отримують від цього задоволення. Хто зміг “вжитися” у цю роль, проходив далі і на наступному відборі читав уривок з твору “Граф Дракула”. Добирали і відповідні типажі облич. Виразні очі, погляд, довжина волосся, статура — все мало відповідати “вампірському” характеру.

Дехто з учасників кастингу настільки входив у роль, читаючи монолог вампіра, що його важко було зупинити. Інші збивалися, нервували. А один юнак ні з того ні з сього образився на весь колектив і, гримнувши дверима, раптово пішов геть.

Із 80-ти охочих знятися у кінострічці відібрали 30 майбутніх “вампірів” віком від 16 і до 30 років. Важливим фактором відбору, за словами режисера проекту Костянтина Василевського, було вміння триматися золотої середини в акторській грі, коли герой не переграє, але й не грішить “недограванням” поставленої ролі. “Лише після перегляду відеоматеріалу будуть визначені претенденти на роль у фільмі, — говорить режисер. — Оскільки існує поняття відеогенічності (як і фотогенічності), то лише переглянувши знятий матеріал, можна буде побачити, наскільки учасник кінопроб відповідає стилістиці фільму. У житті людину можна взагалі не помітити як акторську одиницю, а на екрані вона стане ключовим елементом фільму”.

— Ще у студентські роки займався театром і мріяв знімати кіно, — розповідає продюсер короткометражки Онур Акгюн. — Навіть зняв фільм “Самотність у великому місті”, соціальну параною, у якій чоловік підозрює власну жінку у постійній зраді, якої насправді немає. Нове кіно про вампірів плануємо знімати впродовж зими. Готуємо все необхідне для зйомок — людей, локації, обладнання. Допрацьовуємо сценарій. З’являється можливість продукувати невеличкі фільми, отож саме з такого жанру вирішили почати своє “кіно”. Розвиваємо інфраструктуру нашої продакшн-студії, залучаємо талановитих людей. Але в нас це — не комерція. Усе робиться на власному і колективному ентузіазмі