Передплатити Підтримати

Серце Оксани може зупинитися в будь-яку мить!

26-річній красуні Оксані Сенишин з райцентру Миколаїв на Львівщині потрібна термінова трансплантація легенів через рідкісну хворобу (два випадки на мільйон!).

26-річній красуні Оксані Сенишин з райцентру Миколаїв на Львівщині потрібна термінова трансплантація легенів через рідкісну хворобу (два випадки на мільйон!).

Хворі легені не пропускають до серця кисню, і воно через перевантаження може зупинитися в будь-яку мить.

Операцію погодилися провести лише ме-дики Берліна і надіслали рахунок — 500 тис. євро. Таку суму дівчина та її ро-дина зібрати самотужки не можуть, тож просять допомогти усіх, кому не байдужий чужий біль, чуже життя.

У родину Сенишиних біда приходила тричі. У віці трьох і п’яти років від легеневої гіпертензії померли рідні сестри Оксани. А 2007 року діагноз “ідіопатична легенева гіпер-тензія III ступеня” поставили Оксані.

Медикаментозне лікування бажаного результату не дало. За словами лікарів, вихід один — трансплан-тація легень. На жаль, таких операцій в Україні не роблять, а держава не фінансує їх проведення за кордоном.

«Була надія зробити операцію у Від-ні, але там відмо-вилися прийняти мене через великі черги, — розповідає Оксана. — Сказали, що готові прооперувати лише в тому разі, якщо знайду донорів. Ми розглядали можливість, щоб ними стали мої батьки, але вони не можуть за станом здоров’я. Мене погодилися прийняти в Берліні, у Центрі серця. Звідти надіслали рахунок, де вказано таку суму, яку навіть важко собі уявити, — 500 тис. євро. Йдеться про період до операції, саму операцію і реабілітацію».

За словами дівчини, часу у неї обмаль. Її серце зазнає надмірних навантажень, бо дуже високий легеневий тиск. У будь-який момент, не приведи Господи, воно може зупинитися.

«Я дуже хочу жити, дихати, радіти кожному сонячному дню!» — говорить Оксана.

Рідні дівчини просять усіх, хто має змогу, допомогти зібрати потрібну суму заради порятунку молодого життя. Допоможіть Оксані вижити!

Кошти можна переказати

за такими реквізитами:

Приватбанк

Номер рахунка 29244825509100

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Отримувач -

Сенишин Оксана

Миколаївна (ІПН 3142008849)

поповнення картки

№ 6762462083819158.

Добровільна пожертва

на трансплантацію легень

для Сенишин Оксани Миколаївни.

Телефон Оксани:

моб. 097-555-01-33