Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що розмір компенсації, яку країна заплатить за вихід з ЄС, становитиме від 35 до 39 млрд фунтів стерлінгів (40−45 млрд євро).

«Жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде», — заявила Тереза Мей.

Остаточна цифра рахунку «відкрита для інтерпретацій», але коливається у межах 45−55 мільярдів євро.

Сорок депутатів британського парламенту готові підписати лист недовіри прем’єрці країни Терезі Мей.

Росія мала зв'язок з представниками виборчої команди Дональда Трампа в США та активістами британської агітаційної кампанії за вихід з Євросоюзу (Brexit).

Британська виборча комісія розпочала розслідування у справі про фінансування кампанії за вихід з ЄС на тлі побоювань щодо можливого російського втручання у демократичні процеси.

Переговірники Великої Британії та Євросоюзу в понеділок починають у Брюсселі четвертий раунд переговорів щодо Brexit.

Тепер проект закону перейде на розгляд комітетів Палати громад.

Парламент Великої Британії у понеділок проведе перше голосування щодо законопроекту, який передбачає завершення членства країни в ЄС.

Про це заявив головний парламентар із Brexit від Європейського союзу.

Уряд Великобританії запропонує Євросоюзу «тимчасовий митний союз» на перехідний період після Brexit.

Британія готова заплатити Євросоюзу 40 млрд євро за Brexit, якщо Брюссель погодиться обговорити торгову угоду в рамках угоди про майбутнє партнерство.

Зараз Королівство вводить санкції проти країн в рамках законодавства ЄС.

Велика Британія залишається відданою своїм міжнародним зобов’язанням і виконуватиме свої обов’язки в рамках Європейського союзу, поки залишатиметься у складі блоку.

Велика Британія вперше визнала, що повинна заплатити ЄС суму за невиконання своїх зобов’язань перед блоком у зв’язку з виходом з Європейського союзу.