Brexit

Уряд Великобританії запропонує Євросоюзу «тимчасовий митний союз» на перехідний період після Brexit.

Британія готова заплатити Євросоюзу 40 млрд євро за Brexit, якщо Брюссель погодиться обговорити торгову угоду в рамках угоди про майбутнє партнерство.

Зараз Королівство вводить санкції проти країн в рамках законодавства ЄС.

Велика Британія залишається відданою своїм міжнародним зобов’язанням і виконуватиме свої обов’язки в рамках Європейського союзу, поки залишатиметься у складі блоку.

Велика Британія вперше визнала, що повинна заплатити ЄС суму за невиконання своїх зобов’язань перед блоком у зв’язку з виходом з Європейського союзу.

Він зазначив, що Лондон укладе «гарну угоду» за підсумками переговорів з Брюсселем.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не бачить ніяких перешкод на шляху початку переговорів щодо виходу Британії з Європейського Союзу.

Саме він може бути людиною, яка певним чином з'єднує Росію, WikiLeaks, Ассанжа та оточуючих Трампа.

Міністр у справах Brexit Девід Девіс заявив, що Велика Британія може відмовитися від переговорів щодо виходу зі складу Євросоюзу через зміну вимог.

За планом, переговори повинні тривати близько 15 місяців і завершитися до осені 2018 року.

Жан Пізані-Феррі зазначив, що Макрон буде «жорстким і вимогливим партнером», але не вимагатиме «покарання» Великої Британії.

Парламентер ЄС щодо Brexit Мішель Барньє заявив, що Британія повинна погодитися на погашення фінансових боргів, які вона заборгувала блоку, до початку переговорів щодо її майбутніх відносин.

Екс-прем’єр Великої Британії Тоні Блер заявив про намір повернутися у британську політику у зв'язку з Brexit.

Лідери країн Європейського союзу затвердили керівні принципи для переговорів про вихід Великої Британії зі складу блоку.

Президент Європейської ради Дональд Туск отримав від повіреного у справах Британії листа про формальний початок процедури Brexit.