Імпорт

Росія має намір протягом двох тижнів ввести заборону на імпорт до Росії м'яса птиці, інкубаційного яйця та іншої м'ясної продукції з країн Європи, де був зафіксований пташиний грип.

Україна та Єврокомісія домовилися про відновлення експорту продукції птахівництва українського виробництва до країн Євросоюзу.

Білорусь заборонила ввезення птиці з окремих регіонів України, Росії, Данії та Франції через зареєстровані там випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.

Кабінет міністрів затвердив порядок застосування спецмит на імпорт європейських автомобілів тоді, коли такий імпорт загрожує розвитку вітчизняного автопрому.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) схвалила рішення про введення антидемпінгових мит на імпорт російських добрив.

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби.

Найбільше газу імпортується зі Словаччини.

З 2012 по 2015 рік імпорт книжкової продукції з Росії в Україну зменшився з $33 майже до $3,7 млн.

Україна тимчасово призупинила імпорт газу з Польщі через розгерметизацію магістрального газопроводу.

Заборона була введена через африканську чуму свиней.

Уряд спростив умови державної реєстрації та перереєстрації лікарських засобів із США, Японії, Канади, ЄС та Швейцарії.

За 4 місяці 2016 року імпорт автомобілів в Україну зріс на 57%, було ввезено більше 34 тис. автомобілів.

Добовий обсяг склав близько 1 млн кубометрів газу.

ПАТ «Укртрансгаз» завершило ремонтні роботи на реверсному газопроводі «Комарно-Дроздовичі» та готове поновити імпорт газу з Польщі.

Міністерство охорони здоров'я завтра запропонує провідним світовим виробникам ліків реєструвати в Україні їхні препарати за спрощеною процедурою.