Ювілей

У Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – ювілей.

Легендарній вокальній формації «Піккардійська Терція» – 25 років!

1 вересня народному артистові України Миколі Мозговому виповнилося б 70 років.

7 серпня зірка української естради відзначила 70-річний ювілей!

Слово про одержиму людину

Сьогодні видатний український боксер офіційно переступив на п'ятий десяток свого життєвого шляху.

Учора Національний олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою урочисто відсвяткував свій ювілей — 25 років.

Марина Порошенко пообіцяла переказати на благодійність по гривні за кожне привітання президенту України Петра Порошенка з 50-річчям.

Організація з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) відзначає сьогодні ювілей — 40 років від дня утворення.

З цієї нагоди Святослава Шевчука привітали Арсеній Яценюк та Петро Порошенко.

Вже третю мешканку Львова у перший місяць весни привітали з нагоди 100-річного ювілею. У березні 100 років виповнилось мешканці Шевченківського району Ользі Мельничук. За традицією, до уродинниці з привітаннями від міста завітали працівники управління соціального захисту Львівської міської ради, вручили пам’ятну медаль, вітальний лист. Також ювілярка одержала 1 тис. грн., яку виплачує управління соціального захисту Львівської міськради, згідно з підписаним розпорядженням міського голови.

Легкоатлетичним пробігом відзначили у Новояворівську 80-річчя “найбільш спортивного” жителя цього міста, любителя малих і великих марафонів Миколи Нестеренка. На честь ювіляра його друзі з товариства ветеранів спорту “Фенікс” на чолі з Тамарою Левчичовою під оплески глядачів пробігли по стадіону: чоловіки — 10 кіл, жінки — 5. Серед тих, хто привітав ентузіаста, були не тільки легкоатлети, а й плавці, велосипедисти, альпіністи, лижники, борці…

Британка Доріс Дехарді (на фото) зажадала у дочки як подарунок до 100-річного ювілею високого і м’язистого мачо, аби той станцював для неї стриптиз.

Пошукові інтернет-сервіси Google та Яндекс відзначили 150-річний ювілей архітектора Владислава Городецького, розмістивши зображення з його проектами на стартовій сторінці.

До 80-річного ювілею Архієпископа-емерита УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара у столиці презентували його нову книгу «Три дороги». В основі видання — бесіди Глави Української греко-католицької церкви з журналістам у 2001−2011 роках.