Штучний інтелект

Коли канадський режисер Джеймс Камерон у 1984 році знімав свій перший фільм про термінатора, навіть уявити не міг, що казочка про бездушні машини, які мають на меті погубити людство, може стати реальністю ще за його життя.

Видатний британський фізик Стівен Хокінг попередив, що штучний інтелект, який розроблятиме штучний інтелект, може стати проблемою для всіх нас. Такі технології вже створюються.

Російська влада збирається використовувати технології штучного інтелекту для посилення своїх пропагандистських кампаній.

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив про те, що конкуренція у сфері розвитку штучного інтелекту може стати причиною початку Третьої світової війни.

Керівництво соціальної мережі Facebook змушене було вимкнути свою систему штучного інтелекту, після того як машини почали спілкуватися на власній, неіснуючій мові, якої люди не розуміли, пише BBC.

Ілон Маск попередив, що гонитва за технологіями в сфері штучного інтелекту може закінчитися дуже погано для всього людства.

Дослідники отримали програму, яка з досить високою точністю може визначати зброю на відеозаписах.

Вчені створили програму, здатну діагностувати рак молочної залози на основі даних мамографії в 30 швидше, ніж лікарі.

Інвестиційна компанія Digital Future виділила 200 тис. євро компанії PDNA на розвиток додатку LifeTracker.io, який допомагає в плануванні та управлінні справами.

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг має намір створити «простий штучний інтелект», який управляв би його домашнім господарством.

Керівники відразу декількох найбільших IT-компаній повідомили про виділення в загальній складності $1 млрд на потреби некомерційної організації OpenAI, яка займається розробкою штучного інтелекту на благо людства.

Дослідники читають, що автономна зброя може сама по собі стати причиною виникнення воєн.