Штраф

Суд визнав винним інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Володимира Загороднього в отриманні хабарів на суму 500 доларів США.

Російська компанія оскаржує примусове стягнення штрафу в Стокгольмському арбітражі.

Найбільший штраф розміром 125,7 тис. грн заплатить «Радіо Шансон».

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект № 5629 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Сума штрафу, який доведеться сплатити МТВ, складає 25% від ліцензійного збору і становить 84 тисячі гривень.

Кількість нападок в соціальних мережах, що розпалюють ворожнечу, зросла в багато разів.

 Російська компанія «Газпром» подала касаційну скаргу на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року.

За фактом незаконної вирубки понад сотні дерев і чагарників на вул. Довбуша, 15 (регіонально-ландшафтний парк “Знесіння”), військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження.

Влада ЄС може накласти штраф на компанії Facebook, Twitter і Google за порушення прав користувачів.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал СТБ на понад 1 млн 650 тисяч гривень за показ програм, які можуть завдати шкоди дітям та підліткам, у непередбачений для цього час, а саме до 23:00.

Велика Британія має сплатити до бюджету Європейського Союзу 1,7 млн фунтів стерлінгів (1,96 млрд євро) через шахрайські операції китайських імпортерів.

У тих, хто купив первоцвіти, заберуть букет, а тих, хто продав, – оштрафують.

В Україні взялися жорстко карати підприємців, які платять своїм працівникам менш ніж 3200 гривень на місяць або беруть їх на роботу без офіційного оформлення.

Штраф за «червонокнижні» квіти — 1700−3655 гривень.

Київський апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу російського «Газпрому» на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня, яким той задовольнив позов Антимонопольного комітету України і постановив стягнути з «Газпрому» 172 млрд гривень штрафу та пені.