Штраф

Депутати голосували за рийняття рішення щодо земельних питань на свою користь і користь близьких осіб.

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом Райффайзен Банку Аваль до Нацбанку про скасування рішення в частині накладення штрафу в сумі 4,9 мільйона гривень

Першим великим містом США, в якому офіційно заборонили використання смартфона на перехрестях і дорогах, став Гонолулу.

Учора, 31 липня, Львівський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Львівської області від 28 квітня поточного року.

Президент Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє не штрафувати за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок кібератак.

Мінфін США оштрафував американську корпорацію ExxonMobil за порушення санкцій, введених у зв’язку з конфліктом в Україні.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, встановивши відповідальність за викидання відходів у неналежних місцях.

В Одесі затримали агента ФСБ, який передавав дані через Генконсула РФ.

Чоловіки займалися підбором учасників акції та координацією дій.

Українська перекладачка Анна Чесановська мусить сплатити штраф у понад 13 тисяч євро.

Державна виконавча служба стягнула з АТ «Газпром» 79,8 млн гривень до бюджету у рамках штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України на російську компанію.

Суд визнав винним інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Володимира Загороднього в отриманні хабарів на суму 500 доларів США.

Російська компанія оскаржує примусове стягнення штрафу в Стокгольмському арбітражі.

Найбільший штраф розміром 125,7 тис. грн заплатить «Радіо Шансон».

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект № 5629 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.