Штраф

 Російська компанія «Газпром» подала касаційну скаргу на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року.

За фактом незаконної вирубки понад сотні дерев і чагарників на вул. Довбуша, 15 (регіонально-ландшафтний парк “Знесіння”), військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження.

Влада ЄС може накласти штраф на компанії Facebook, Twitter і Google за порушення прав користувачів.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал СТБ на понад 1 млн 650 тисяч гривень за показ програм, які можуть завдати шкоди дітям та підліткам, у непередбачений для цього час, а саме до 23:00.

Велика Британія має сплатити до бюджету Європейського Союзу 1,7 млн фунтів стерлінгів (1,96 млрд євро) через шахрайські операції китайських імпортерів.

У тих, хто купив первоцвіти, заберуть букет, а тих, хто продав, – оштрафують.

В Україні взялися жорстко карати підприємців, які платять своїм працівникам менш ніж 3200 гривень на місяць або беруть їх на роботу без офіційного оформлення.

Штраф за «червонокнижні» квіти — 1700−3655 гривень.

Київський апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу російського «Газпрому» на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня, яким той задовольнив позов Антимонопольного комітету України і постановив стягнути з «Газпрому» 172 млрд гривень штрафу та пені.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав бізнес забезпечити виплату своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна у 3,2 тисячі гривень.

Федеральний суд Австралії збільшив штраф виробнику знеболюючого препарату Nurofen з $1,3 млн до $4,4 млн після апеляції комісії із захисту споживачів і конкуренції (ACCC).

Футбольний клуб Шапекоенсе, який втратив команду в авіакатастрофі, покараний Вищим трибуналом спортивної юстиції Бразилії за невихід команди на матч 38-го туру чемпіонату Бразилії проти Атлетико Мінейро.

Господарський суд Київської області задовольнив позовну заяву прокуратури Львівської області про стягнення з ДП «Укрспирт» до бюджету більше 33 млн грн збитків, завданих державі внаслідок незаконного видобутку та використання надр.

Україна нарахувала російським авіакомпаніям, що здійснювали польоти до окупованого Криму, штрафів на суму 721,236 млн грн.

Господарський суд Києва зобов'язав дочірню компанію «Газпром збут Україна» виплатити «Нафтогазу» 1,3 млн грн штрафу за несвоєчасні розрахунки за газ.