Шпигунство

Портал WikiLeaks оприлюднив документи проекту Центрального розвідувального управління США «Афіна», призначеного для кібершпигунства.

Фігурантами справ про шпигунство в Німеччині найчастіше стають громадяни Росії.

У матеріалах стверджується, що чоловік був залучений в діяльність російської військової розвідки ГРУ.

За інформацією правоохоронних органів, затриманий є працівником телеканалу «Росія-1».

У Німеччині визнали винними в корупції у особливо великих розмірах екс-комісара земельної поліції та детектива, послугами яких користувався, зокрема, і український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Так званий «військовий трибунал «ДНР» засудив громадянина України Олега Чулгу до 11 років в'язниці за нібито «шпигунство на користь сил АТО».

При обшуку у зловмисника виявили зброю та боєприпаси.

Бойовики «ДНР» розпочали кримінальне переслідування уболівальників ФК «Зоря» з фанатського угруповання «Ультрас чорно-білі» за звинуваченням у шпигунстві.

Зокрема, Росія виявляє підвищену зацікавленість до військової сфери у Швеції.

Компетентні органи Франції ведуть розслідування у зв’язку прослуховуванням спецслужбами Ізраїлю телефонних перемовин прем’єр-міністра Франції Мануеля Вальса під час його травневого візиту до цієї країни.

Північна Корея засудила американського громадянина до 10 років каторги за шпигунство.

Керівництво «ДНР» підбило підсумки операції «Нічне місто» з пошуку і знешкодження «українських шпигунів», яку проводили в березні в Донецьку.

Служба державної безпеки Швеції SÄPO підозрює російських дипломатів у шпигунстві.

Міжнародна некомерційна організація WikiLeaks 23 лютого заявила про публікацію секретних документів про прослуховування Агентством національної безпеки (АНБ) США провідних світових лідерів, пише DW.

Естонський суд засудив до тюремного ув'язнення трьох громадян, які звинувачуються в співпраці з російськими спецслужбами.