Членство

Представник керівництва Альянсу нагадав, що досі діє рішення бухарестського саміту 2008 року про те, що "Україна одного дня стане членом НАТО.

Україна на даний час не готова подавати заявку на членство в НАТО і в Альянсі поки не сприятимуть такому кроку.

Кампанія прем'єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона, яка підтверджує, що економіка країни буде сильніша у складі ЄС почала приносити результати.

Якщо після проведення відповідних реформ Україна подасть заявку на членство в НАТО, то вона буде відповідним чином розглянута.

Боснія і Герцеговина в понеділок 15 лютого офіційно подала заявку на членство в Євросоюзі.

Боснія і Герцеговина отримала дату подачі заявки на членство в ЄС.

Генеральна конференція ЮНЕСКО в Парижі проголосувала проти прийняття Косово до членів організації.

 Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що членство України в Раді безпеки ООН допоможе повернути тимчасово окуповані території.

Непостійне членство України у Раді Безпеки ООН дозволить гостро поставити питання про визнання Росії державою, яка підтримує тероризм.

Верховна Рада звернулася до Організації Об'єднаних Націй із заявою на членство в Раді безпеки ООН у 2016−2017 роках.

Однак для цього Афінам слід спершу подати заявку на вихід з ЄС, каже міністр фінансів Австрії Ханс-Йорґ Шеллінґ. І її має погодити решта держав спільноти.

В Парламентській асамблеї Ради Європи в середу в ранці триває обговорення ідеї про обмеження повноважень російської делегації.

Україна відмовилася від перегляду умов членства у СОТ, оскільки прагне бути передбачуваним торговельним партнером.

Сенатор Джон Маккейн, який очолює комітет американського сенату по збройних силах, вважає помилкою НАТО те, що свого часу альянс зупинив шлях України до членства.