Чиновники

Захист Януковича планує заявити клопотання про допит Порошенка, секретаря РНБО  Турчинова та екс-прем'єра  Яценюка.

Станом на 15 травня 2017 року за кордоном заблоковані активи екс-чиновників часів екс-президента України Віктора Януковича на суму 107,19 млн доларів США, 15,87 млн євро і 135,01 млн швейцарських франків.

Що показали в оновлених е-деклараціях урядовці.

Чиновники вимагали гроші від представника місцевої комерційної фірми.

Переважна більшість політиків і чиновників проігнорували письмові звернення волонтерів, незважаючи на законодавство, яке зобов'язує їх це робити.

Військова прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо службовців Головного військового представництва, які не перевірили закуплений військовий одяг на відповідність до державних вимог.

Затриманим екс-чиновникам Національного банку України Олексію Ткаченку та Роману Яковлєву крім економічних злочинів інкримінують державну зраду.

При поданні електронних декларацій до НАЗК чиновників змусять декларувати готівкові гроші, якщо їх сума буде перевищувати 60 тисяч гривень, або 50 мінімальних зарплат.

В Івано-Франківській області прокуратура порушила 4 кримінальні провадження — 7 га землі Карпатського національного природного парку (НПП) потрапили у приватні руки.

Співробітники місцевих адміністрацій Румунії, включаючи членів місцевих рад, оголосили попереджувальний страйк.

Під час обшуків вилучено 1,5 мільйона гривень.

Главу селищної адміністрації в Іркутській області звільнили за те, що він працював хірургом.

За півтора роки під дію закону про люстрацію потрапило лише 940 держпосадовців з 5 тисяч.

До Окружного адміністративного суду Києва надійшло понад 300 позовів щодо повернення на посаду урядовців, яких було звільнено через закон про люстрацію.

З 1 травня держслужбовці зажили по-новому.