Хабар

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили на хабарі гендиректора Держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та двох його заступників.

Вища рада правосуддя дала згоду на утримання під вартою судді Кіровського райсуду Дніпропетровська Геннадія Підберезного за спробу дати хабар керівнику САП Назару Холодницькому.

На Закарпатті на хабарі затримали суддю Мукачівського районного суду та начальника відділу Пенсійного фонду

Працівники прокуратури та СБУ викрили та затримали начальника одного з департаментів Одеської ОДА на одержанні 2 тисяч доларів хабаря.

У Вислобоках на Львівщині арештували будинок інспекторки ДФС, яку затримали на хабарі у 100 тис. грн

СБУ і ГПУ затримали під час одержання хабара депутата Рівненської міськради.

Національна поліція підтверджує затримання за підозрою у хабарництві керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника.

Правоохоронці вилучили понад сто тисяч доларів та півмільйона гривень.

Гроші посадовець вимагав від викладача столичного ліцею за вирішення питання щодо його призначення на посаду директора одного із навчальних закладів.

«За 90 тисяч гривень неправомірної вигоди він пообіцяв викладачу ліцею посприяти у його призначенні на посаду директора загальноосвітнього навчального закладу», — йдеться в повідомленні.

Голову комісії затримали 18 серпня неподалік від місця його мешкання. Вилучили кошти, які він одержав у якості хабара за вирішення питання.

«На даний час на підставі ухвали суду проводяться обшуки в службових приміщеннях Департаменту, а також за місцем проживання правопорушника», — йдеться в повідомленні.

Як відомо вранці 18 серпня правоохоронці проводять обшуки у Департаменті.

Українська правда. Київ

Старший державний ревізор-інспектор однієї з районних податкових інспекцій управління фіскальної служби Львівської області вимагала хабар розміром у 100 000 гривень

Генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що у помешканні заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна проводили обшук.

Заступника начальника юридичного департаменту «Укрзалізниці» Олександр Ященко, який разом іншим посадовцем підприємства вимагав майже 4 млн хабара, приховав у декларації 220 тис. доларів, 13,5 тис. євро та 7 золотих злитків.

Суд обрав Гужві запобіжний захід у вигляді застави у 544 тис. грн

За хабар у 500 доларів журналіст обіцяв не публікувати розслідування про оборудки чиновника райавтодору.

Правоохоронці затримали на хабарі у 5 мільйонів доларів особу, яка здійснює тимчасову адміністрацію в одному з київських банків.