Хабар

В ООН назвали загальний обсяг хабарів у світі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Юрій Луценко

Його спіймали на гарячому під час отримання грошей.

Личаківський райсуд м. Львова виніс виправдувальний вирок колишньому чиновнику Львівської ОДА Мирославу Сороці, якого у 2014 році засудив на 5 років за отримання хабара у 1 тис. євро.

Посадовця Генерального штабу ЗСУ затримали на хабарі.

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили на хабарі гендиректора Держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та двох його заступників.

Вища рада правосуддя дала згоду на утримання під вартою судді Кіровського райсуду Дніпропетровська Геннадія Підберезного за спробу дати хабар керівнику САП Назару Холодницькому.

На Закарпатті на хабарі затримали суддю Мукачівського районного суду та начальника відділу Пенсійного фонду

Працівники прокуратури та СБУ викрили та затримали начальника одного з департаментів Одеської ОДА на одержанні 2 тисяч доларів хабаря.

У Вислобоках на Львівщині арештували будинок інспекторки ДФС, яку затримали на хабарі у 100 тис. грн

СБУ і ГПУ затримали під час одержання хабара депутата Рівненської міськради.

Національна поліція підтверджує затримання за підозрою у хабарництві керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника.

Правоохоронці вилучили понад сто тисяч доларів та півмільйона гривень.

Гроші посадовець вимагав від викладача столичного ліцею за вирішення питання щодо його призначення на посаду директора одного із навчальних закладів.

«За 90 тисяч гривень неправомірної вигоди він пообіцяв викладачу ліцею посприяти у його призначенні на посаду директора загальноосвітнього навчального закладу», — йдеться в повідомленні.

Голову комісії затримали 18 серпня неподалік від місця його мешкання. Вилучили кошти, які він одержав у якості хабара за вирішення питання.

«На даний час на підставі ухвали суду проводяться обшуки в службових приміщеннях Департаменту, а також за місцем проживання правопорушника», — йдеться в повідомленні.

Як відомо вранці 18 серпня правоохоронці проводять обшуки у Департаменті.

Українська правда. Київ

Старший державний ревізор-інспектор однієї з районних податкових інспекцій управління фіскальної служби Львівської області вимагала хабар розміром у 100 000 гривень