Хабар

Львівський окружний адмінсуд Львова поновив на посаді звільненого через підозру в отриманні хабара начальника КЕВ Львова Олексія Крисевича.

Посадовець вимагав та одержав 10,5 тисяч доларів США від представника підприємства за підписання дозвільної документації.

Правоохоронець вимагав від місцевого мешканця 12 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності за зберігання зброї.

Посадовця Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, який вимагав та отримав 364 тисячі гривень, затримали співробітники Нацполіції, військової прокуратури спільно з антикорупційним відділом Держгеокадастру.

10 лютого затримали головного державного ревізора-інспектора ГУ ДФС у Львівській області при отриманні 400 доларів США хабара.

Заступник начальника одного з відділів ГУ ДФС у Херсонській області вимагав від підприємця 4,5 тис. дол. за «непомічання» порушень податкового законодавства.

Військовою прокуратурою Київського гарнізону спільно з оперативними працівниками Служби безпеки України викрито факт одержання неправомірної вигоди начальником митного поста «Східний» Київської міської митниці Державної фіскальної служби України та цивільною особою.

Працівники військової прокуратури спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області під час надання неправомірної вигоди затримали громадянина України, повідомила військова прокуратура Центрального регіону.

В операції взяли участь працівники Прокуратури Волинської області та управління СБУ.

Генінспекція затримала заступника обласного прокурора Кіровоградської області.

У Дніпропетровській області затримано двох посадових осіб Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), які підозрюються у хабарництві, повідомив прес--центр Служби безпеки України.

Чиновники вимагали хабар за незаконно виграний тендер.

Майор поліції вимагав з місцевого мешканця 10 тисяч гривень.

СБУ спільно з військовою прокуратурою та внутрішньою безпекою Нацполіції спіймали на хабарництві начальника одного з підрозділів вінницької поліції.

Співробітники прокуратури Івано-Франківської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки в області та Управління СБУ викрили на одержанні неправомірної вигоди чиновників управління юстиції.