Хабар

Червоноградський міський суд оштрафував на 12,7 тис. грн працівника управління юстиції, який за хабар у 20 тис. грн пообіцяв допомогти закрити виконавче провадження.

Здирник вимагав у місцевого мешканця кошти за закриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення з нього боргу.

На Волині начальника полігону однієї з військових частин затримала за хабарництво Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та поліцією.

У Луцьку у середу, 11 січня, під час отримання хабара правоохоронці затримали головного держінспектора Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області.

Співробітник карного розшуку обіцяв пом'якшити покарання грабіжникові.

У Дніпрі працівники Служби безпеки України затримали на хабарі комісара та головного спеціаліста одного з районних військових комісаріатів.

Інспектора дорожнього нагляду Червоноградского відділу поліції Львівщини затримала на хабарництві співробітники Служби безпеки України та прокуратури.

Посадовець вимагав кошти у підприємця за позитивний експертний висновок на проведення лісосічних робіт.

У Запоріжжі співробітниками УСБУ в області та військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України під час отримання 5 тисяч доларів хабара був затриманий керівник підрозділу управління адміністрування митних платежів Запорізької митниці.

Він вимагав гроші від підрядника.

Хорватське Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (USKOK) у п'ятницю, 30 грудня висунуло обвинувачення про одержання хабаря двом громадянам цієї країни.

В Івано-Франківську на хабарі 2 тисячі доларів було затримано працівників Державної фіскальної служби України.

Засновник компанії NTA Invest Group S. R. O. громадянина Республіки Молдова Сергій Неруха був затриманий при передачі хабара у розмірі 75 тис. доларів військовому прокурору Чкубовскому.

У Львові правоохоронці затримали двох осіб керівної ланки Науково-дослідного інституту та посередника в приміщенні держустанови.

Старшого дільничного інспектора одного із відділів поліції Донеччини викрили на систематичному хабарництві у районі проведення антитерористичної операції.