Хабар

Суд обрав Гужві запобіжний захід у вигляді застави у 544 тис. грн

За хабар у 500 доларів журналіст обіцяв не публікувати розслідування про оборудки чиновника райавтодору.

Правоохоронці затримали на хабарі у 5 мільйонів доларів особу, яка здійснює тимчасову адміністрацію в одному з київських банків.

Чиновника підозрюють в систематичних поборах.

Військова прокуратура Львівського гарнізону затримала начальника відділу Міжрегіональної митниці ДФС України під час одержання хабаря у сумі понад 60 тис. доларів.

В Івано-Франківській області голову однієї із селищних рад затримали на хабарі, який він вимагав від учасника Антитерористичної операції (АТО).

Військова прокуратура Західного регіону України завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою групи осіб – начальника Управління внутрішньої безпеки в Чернівецькій області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, його заступника та адвоката – у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 369−2 КК України.

Співробітники прокуратури та поліції затримали під час отримання 3 тисяч доларів хабаря мера Чопа Закарпатської області.

Про це повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

Джерело: espreso.tv

Слідчим ГПУ спільно із співробітниками СБУ після одержання неправомірної вигоди в розмірі $3 тисяч затримано заступника начальника управління Генеральної прокуратури.

У Харкові на отриманні хабара затримано підполковника податкової міліції та кандидата на посаду судді.

Співробітника НАБУ та його спільника затримали за отримання хабаря у розмірі 150 тисяч доларів.

Суд визнав винним інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Володимира Загороднього в отриманні хабарів на суму 500 доларів США.

За винагороду майор внутрішньої служби гарантував умовно-дострокове звільнення засуджених.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання посадовця обласного управління Держпраці, який погорів на хабарництві.

У Львові військовою прокуратурою затримано керівника державної установи за систематичне вимагання та одержання 150 тис грн хабара.