Хабар

У Харкові на отриманні хабара затримано підполковника податкової міліції та кандидата на посаду судді.

Співробітника НАБУ та його спільника затримали за отримання хабаря у розмірі 150 тисяч доларів.

Суд визнав винним інспектора відділу митного оформлення № 1 митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС Володимира Загороднього в отриманні хабарів на суму 500 доларів США.

За винагороду майор внутрішньої служби гарантував умовно-дострокове звільнення засуджених.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання посадовця обласного управління Держпраці, який погорів на хабарництві.

У Львові військовою прокуратурою затримано керівника державної установи за систематичне вимагання та одержання 150 тис грн хабара.

Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою Держслужби з надзвичайних ситуацій та прокуратурою за систематичне хабарництво затримали інспектора районного відділення ДСНС у Львові.

На х

абарі 400 доларів США затримали інспектора відділу митної вартості Львівської митниці, повідомляє прес-центр СБ України.

Головного лікаря затримали «на гарячому».

Сьогодні, 10 травня, на Львівщині затримали головного лікаря одного із медичних закладів, який вимагав хабар за прийняття на роботу у лікарню, інформує департамент захисту економіки Національної поліції України.

Директора львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василя Глову затримали за підозрою в отриманні хабаря у 4 тис. дол.

Басманний суд Москви погодився з проханням прокуратури про арешт колишнього губернатора російської автономії Марій Ел Леоніда Маркелова.

В понеділок під час отримання хабара правоохоронці затримали виконувача обов'язків заступника керівника Одеської митниці.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ спільно зі співробітниками ГВ БКОЗ ГУ СБУ викрито слідчого ГУ НП у Києві, який вимагав та отримав хабар у розмірі понад 270 тис грн.

Головного спеціаліста Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Львові Львівської міської ради затримали на хабарі 500 доларів США, повідомляє прес-служба прокуратури Львівщини.