Флешмоб

 

Волонтери відтворили шлях, яким йшли перші жертви масових розстрілів.

Жителі Литви влаштували на сторінці МЗС РФ у Facebook флешмоб, масово залишаючи коментарі під заявою міністерства закордонних справ Росії, у якій партизан балтійських країн називають злочинцями.

Львів’яни взяли участь у масштабному флеш-мобі «Зберегти Ryanair»

Священик УГКЦ Іван Данчевський започаткував спортивний флешмоб у Facebook. Він виклав у мережу відео свого тренування у спортзалі та закликав інших священиків та вірян займатись спортом та популяризувати здоровий спосіб житя.

У четвер, 20 квітня, з 15.00 до 15.45 у холі Київського Південного вокзалу Асоціація Національної Всеукраїнської Музичної спілки «Всеукраїнське хорове товариство імені Миколи Леонтовича» влаштує флешмоб з нагоди Свята Великодня зі співанням українських великодніх пісень.

24 січня військовослужбовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (Львів) взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів-учасників збройних конфліктів #22pushupchallenge. Це рекорд за кількістю учасників цього флешмобу в Україні.

У неділю українські активісти організували у Варшаві мовчазний флешмоб до Дня Росії: принесли під диппредставництво труни, вінки та хрести, що символізують убивства росіянами українців на Донбасі.

Під стінами Конституційного Суду України проходить мітинг проти скасування закону «Про очищення влади».

Громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Міністерства культури 29−31 січня проводить флешмоб з наповнення Вікіпедії статтями українською мовою, повідомляє прес-служба Мінкульту.

Від Перу до Пакистану: до флешмобу “United Ukraine” долучилось 68 країн

Федір Бондарчук та Микола Басков взяли участь у флешмобі «Кадиров — патріот Росії». Фотографії знаменитостей опублікував у Інтстаграмі голова чеченського парламенту Магомед Даудов, який раніше погрожував опозиційним політикам і журналістам.

Депутати Європарламенту приєдналися до міжнародного флешмобу «United Ukraine».

27 вересня українці Риму провели флешмоб проти виступу в ООН президента РФ Владіміра Путіна.

Марина Порошенко пообіцяла переказати на благодійність по гривні за кожне привітання президенту України Петра Порошенка з 50-річчям.

Мода «постити» у соцмережі фотографії з 90-х розпочалася з Росії, однак українські користувачі жваво підхопили тренд.