Уряд

Цьогоріч квота становить майже 4 тисячі осіб.

Кабінет міністрів відкликав законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення.

Прем’єр сподівається, що за 5−6 років дороги вдасться привести у належний стан.

Український уряд хоче перестати регулювати ціни на соціально значущі продукти харчування.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допускає тимчасове відновлення роботи Податкової міліції.

Рада сьогодні проведе годину запитань до уряду, розгляне призначення іменних стипендій науковцям і забезпечення санаторним лікуванням учасників АТО.

Уряд ухвалив рішення стосовно того, що граничні роздрібні ціни на природний газ для населення і підприємств повинні переглядатися кожні півроку.

Кабінет міністрів звільнив керівника Державної екологічної інспекції Андрія Заїку.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій презентувало план заходів щодо тимчасово окупованої території Криму та Севастополя.

Кабінет міністрів схвалив План виконання рішення РНБО щодо удосконалення заходів забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду держбюджету майже 114 млн гривень для виплати одноразової грошової допомоги постраждалим та членам сімей загиблих на Майдані під час Революції гідності.

Найзалежнішим від соцмереж виявився міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У п'ятницю, 17 лютого, набуло чинності розпорядження уряду про надзвичайні заходи в електроенергетиці.

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Початок запланований на 17.00.