Уряд

Екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що Україні потрібен нова влада і новий уряд, який він готовий очолити.

Кабінет Міністрів України пропонує встановити, що, особисті транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більше ніж на 90 днів, протягом 10 робочих днів підлягали державній реєстрації без зміни реєстраційних документів і номерних знаків країни їх реєстрації.

Україна приймає нині рішення, що ставлять під сумнів заяви про стратегічне партнерство – заступник міністра закордонних справ Польщі

У середу, 8 листопада, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив введення з 1 січня 2018 року механізму оплати субсидій «живими» грошима за фактично спожиті послуги.

 У неділю жителі Каталонії, які виступають проти відокремлення регіону, вийшли на вулиці Барселони, аби взяти участь в акції на підтримку єдності Іспанії.

Верховний суд Нідерландів дозволив залишити засекреченими документи, що стосуються загибелі Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17 в липні 2014 року в Донецькій області.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює розробку законопроекту про кримінальну відповідальність правоохоронців та контролюючих структур за надмірний тиск на бізнес.

Після ухвалення відповідного рішення Верховною Радою, мінімальний розмір пенсії може зрости до 1452 гривень, а не до 1373 гривень, як планувалося раніше.

Кабінет міністрів проводить відбір на нові посади державної служби в Директорат координації державних політик та стратегічного планування.

Кабінет міністрів України розширив територіальні межі природного парку «Синевир». Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня, повідомляє «Урядовий портал».

На це Кабмін виділив ₴81,7 млн.

У разі, якщо Верховна Рада підтримає законопроекти щодо  пенсійної реформи на початку жовтня, цього ж місяця може бути збільшено пенсії 9 мільйонів осіб.

У державний бюджет на 2018 рік наш “оптимістичний” уряд заклав курс — 30,1 грн. за один долар. Щойно ця інформація з’явилася у публічному доступі, як долар повільно, але впевнено, почав рости.

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%, збільшивши податок майже у п'ять разів до 2025 року.

Уряд затвердив проект бюджету на 2018 рік і віддав на розгляд в парламент.