Уряд

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

Прем’єр-міністр не уточнив, про які саме відомства йдеться.

Тисячі людей зібралися в центральному Лондоні, щоб висловити своє невдоволення економічною політикою уряду Британії.BBC.

Процес докапіталізації буде проходити в два етапи, на першому з яких випустять облігації внутрішньої державної позики на суму 22,5 млрд грн.

Уряд ініціює створення Ради з розвитку інновацій, завданням якої буде підтримка науки та реалізація різних проектів у реальному секторі економіки.

За підсумками парламентських виборів, що відбулися 18 червня, у Франції сформовано новий склад уряду.

Уряд Польщі планує підвищити мінімалку майже до 500 євро.

Через відсутність накопичувальної пенсійної системи економіка втратила майже 90 мільярдів гривень.

Розпочато підготовку до імплементації закону «Про ринок електричної енергії України», ухвалений Верховною Радою у квітні поточного року.

Україна має борг перед Всесвітньою організацією охорони здоров'я 26 млн доларів, що виник через несплату членських внесків.

У середині червня документ має затвердити парламент.

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко запевняє, що після введення безвізового режиму з ЄС не потрібно буде показувати додаткових документів на кордоні.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева пропонує внести в новий Закон про зайнятість норму щодо обов'язкової електронної реєстрації всіх трудових договорів.

Уряд України зміг переконати МВФ у тому, що не потрібно підвищувати пенсійний вік для українців до 63 років.

Уряд затвердив пакет законопроектів стосовно державних фінансових гарантій в сферах надання медичних послуг та медикаментів.