Уряд

У державний бюджет на 2018 рік наш “оптимістичний” уряд заклав курс — 30,1 грн. за один долар. Щойно ця інформація з’явилася у публічному доступі, як долар повільно, але впевнено, почав рости.

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%, збільшивши податок майже у п'ять разів до 2025 року.

Уряд затвердив проект бюджету на 2018 рік і віддав на розгляд в парламент.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує виділення 800 мільйонів гривень на запуск Фонду енергоефективності в 2018 році.

Уряд продовжив низку міжнародних маршрутів і підвищив класифікацію окремих доріг.

Документ набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Уряд виділить 1 млрд грн на модернізацію початкової освіти.

Кабінет Міністрів схвалив енергетичну стратегію України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» із триденною доробкою.

Пенсійна реформа передбачає запровадження таких соціальних параметрів солідарної системи пенсійного забезпечення, які стабілізують Пенсійний фонд та створять умови для подолання його дефіцитності.

Новий склад кабінету міністрів буде оголошений 3 серпня.

Представники стартап-галузі та Кабінет міністрів домовилися про спільне фінансування новітніх розробок в IT.

Очікується, що у 2021 році почнеться введення накопичувального рівня пенсійної системи, а до того часу середня зарплата українців має зрости до 11 тисяч гривень.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

Прем’єр-міністр не уточнив, про які саме відомства йдеться.

Тисячі людей зібралися в центральному Лондоні, щоб висловити своє невдоволення економічною політикою уряду Британії.BBC.