Уряд

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив віце-прем’єр-міністрові Павлу Розенку сформувати спеціальні групи моніторингу ситуації з виплатою зарплат в Україні.

Згідно з документом, до виключної компетенції наглядової ради тепер належить попереднє узгодження рішень правління щодо діяльності компаній, акціонером яких є «Нафтогаз».

Кабінет міністрів України дозволив аптекам упродовж січня торгувати ліками з переліку непатентованих міжнародних назв лікарських засобів.

Кабінет міністрів продовжив до 30 листопада 2017 року термін продажу державних пакетів акцій енергетичних компаній України.

Рішення прийняте на виконання Воєнної доктрини.

Уряд своєю постановою спростив Правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків.

Прем'єр зазначив, що план базується на певних пріоритетах: економічне зростання і його стимулювання як основа; ефективне управління та розвиток людських ресурсів; безпека і оборона.

Кабінет міністрів України скасував порядок надання компенсації громадянам, які мають право на безоплатне забезпечення вугіллям і проживають в будинках з централізованим опаленням.

Кабінет міністрів України вніс зміни в постанову № 632 від 19 листопада 2014 року Про затвердження Порядку придбання акцій банків у обмін на облігації внутрішньої державної позики.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман презентував модернізований зал засідань Кабінету міністрів. Уряд впроваджує нове обладнання та повноцінне електронне врядування, що підвищить відкритість його діяльності та зменшить витрати.

Рішення може бути реалізовано тоді, коли буде прийнято державний бюджет на 2017 рік.

Більшість міністрів з попереднього уряду Ренці зберегли свої пости.

Уряд прийняв постанову, яка дозволяє подавати заяву на отримання допомоги при народженні дитини в електронній формі.

Уряд прийняв відповідне рішення без обговорення.

Нарахування за тепло в будинках без лічильників будуть проводитись на основі нарахувань, здійснених у будинках, де лічильники встановлені.