Уряд

Кабінет міністрів схвалив План виконання рішення РНБО щодо удосконалення заходів забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду держбюджету майже 114 млн гривень для виплати одноразової грошової допомоги постраждалим та членам сімей загиблих на Майдані під час Революції гідності.

Найзалежнішим від соцмереж виявився міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У п'ятницю, 17 лютого, набуло чинності розпорядження уряду про надзвичайні заходи в електроенергетиці.

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Початок запланований на 17.00.

Блокування поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей вигідне, перш за все, Росії.

У Румунії десятки тисяч людей знову вийшли на вулиці у п’ятницю, одинадцятий день поспіль протестуючи проти лівого уряду країни й вимагаючи його відставки за спробу послабити боротьбу з корупцією.

Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Розмір стипендії становитиме від 750 до 2 тис. грн залежно від рівня акредитації вишу.

Кабінет Міністрів виділив близько 12 млн грн для запобігання надзвичайній ситуації внаслідок горіння терикону ПАТ “Львівська вугільна компанія” у Львівської області.

Кабінет міністрів України виділив 4 млн 898 тисяч грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей чотирьох осіб, які загинули під час участі в Антитерористичній операції, і дев'яти особам, які отримали інвалідність.

Кабінет міністрів вніс зміни до Статуту публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Зниження соціальних нормативів було однією з умов Міжнародного валютного фонду для отримання Україною наступного траншу кредиту.

Уряд Румунії скасував скандальний указ, який звільняв від кримінальної відповідальності чиновників за корупцію, якщо нанесений ними збиток був менший ніж 47,5 тис. доларів. Це рішення уряд прийняв на екстреній нараді в неділю.