Українці

Державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити в Лондоні питання про пом’якшення візового режиму для громадян України.

Журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого незаконно заарештували в Москві, привітав українців з Днем Незалежності.

Чеська Республiка видаватиме громадянам України вдвiчi бiльше дозволiв на роботу -- 8 тисяч на рiк.

Громадянам України після інциденту з затриманням нібито українського «диверсанта» не можна їздити в Росію або на окуповані території Криму і Донбасу.

Українські правоохоронці разом з іноземними колегами розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми, яка збиралася вивозити українців у Британію для примусової праці

Литовські прикордонники разом із зарубіжними колегами розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми, яка збиралася вивозити українців у Британію для примусової праці.

За два терміни свого президентства другий президент України Леонід Кучма зміг зменшити населення країни на 4−5 мільйонів осіб, і це — злочин, який не можна пробачити.

Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров припустив, що група українців, яка прибула до Фінляндії на заробітки, не зникла, а знайшла іншу роботу.

Три людини отримали травми.

Обвинувачені намагалися створити видимість дискримінації угорськомовного населення.

За час дії безвізового режиму кордон з ЄС перетнуло понад 120 тис. українців, а відмовили у в'їзді до країн Євросоюзу за цей період 51 особі.

Закон передбачає позбавлення громадянства Росії іноземців, яких засудили за «екстремістським» чи «терористичними» статтями, а також вводить присягу для отримання іноземцями громадянства РФ.

Менш ніж 50% мешканців України охоплені щепленнями АКДС – від дифтерії, коклюшу і правця.

Українці не мають консолідованої позиції стосовно того, як центральна українська влада має регулювати відносини із самопроголошеними «ДНР» та «ЛНР».

Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провели фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року. Соціологи опитали 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Згідно із результатами досліджень, 23% населення підтримує повну ізоляцію так званих «ДНР» та «ЛНР», 22% — вважають за доцільне тримати економічну блокаду, але зберігати гуманітарні відносини, 22% переконані, що Київ має дозволити торгівлю критично важливими товарами — харчами, товарами повсякденного вжитку з України та антрацитом — з непідконтрольних територій, а також максимально підтримувати гуманітарні зв'язки. 15% опитаних відповіли, що підтримують максимальний розвиток зв'язків з непідконтрольними територіями — як гуманітарних, так і торговельних.

Політичне майбутнє самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» у складі України на довоєнних умовах бачать 55% українців.

Кожен п'ятий респондент схиляється до можливості надання цим територіям більшого рівня автономії у складі України і близько 9% -підтримали самостійне існування цих утворень або приєднання їх до Росії.

Загалом, відзначають соціологи, у порівнянні з минулим роком скоротилася підтримка пропозиції про надання більших прав непідконтрольним територіям.

«Найбільша підтримка автономії — 28% — на Сході, але й там це меншість. Більшість опитаних — 47% — воліє, щоби ці території залишалися у складі України у довоєнному статусі», — ідеться у прес-релізі авторів дослідження.

Як і рік тому, абсолютна більшість населення України — 70% — вважає, що для досягнення миру на Донбасі можна йти на компроміси, однак тільки 18% згодні йти на будь-які поступки задля встановлення миру. Понад половина опитаних вважає, що не всі компроміси прийнятні.

Встановлення миру на Донбасі силовим шляхом бачать 18% опитаних.

Джерело: ВВС Україна

Працівники в травні отримували 9 злотих на годину (близько 60 грн) за роботу в середньому. У липні ж ставка зросла до 12 злотих (80 грн).