Українці

На окупованій частині Донбасу горлівчани-українці спекли до свята патріотичні паски.

У ДТП на трасі в Ленінградській області вранці у п'ятницю постраждали дев'ятнадцять осіб, з яких 13 представників країн ближнього зарубіжжя.

У Росії хочуть надавати політичний притулок українцям.

Цьогорічну Пулітцерівську премію за документальне фото виборов австралійський фотограф з українським корінням Данило Берегулак (Daniel Berehulak).

92% громадян України вважають себе етнічними українцями і лише 6% – етнічними росіянами.

Прикордонники розповіли подробиці попередження українськими правоохоронцями замовного вбивства лідера Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка.

До Міністерства закордонних справ України не надходила інформація про постраждалих в результаті теракту в Стокгольмі українців.

Перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій відбудеться 1 травня 2017 року.

Кінцеву ціну на природний газ для потреб населення встановлює Кабінет міністрів. А запроваджена абонентна плата за транспортування газу не лише не підвищує рахунки за газ для споживачів, але й в абсолютній більшості випадків її зменшує.

.У Мінську затримано трьох громадян України — християнських проповідників, які приїхали до Білорусі на теологічний семінар: Леонід Номерчук зі Львова, Ашот Саркісян з Хмельницького та Владислав Єрмолов з Миколаєва.

Метою цих списків є продовження документування справ, які пов’язані з політичними мотивами.

Суд в Білорусі ухвалив депортувати в Україну 2 українців, затриманих на мітингу в Мінську 25 березня.

Українці вже повернулися на Батьківщину.

Підписання угоди з Туреччиною заплановано під час найближчого візиту в Анкару прем'єра Гройсмана.

Без запровадження накопичувальної пенсійної системи і недержавного пенсійного страхування в Україні українці ніколи не матимуть гідних пенсій, оскільки у жодній країні світу неможливо забезпечити благополуччя пенсіонерів лише у межах солідарної пенсійної системи.