Українці

Заступник директора департаменту консульської служби – начальник управління консульського забезпечення Василь Кирилич заявив, що Білорусь відпустила одного з трьох українців, затриманих за незаконний перетин кордону.

Перебування українців у Польщі суперечило задекларованим цілям, один із затриманих працював нелегально.

Українці прилетіли з Бразилії з двома кілограмами кокаїну у шлунках

У вересні 2017 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року,  продажі імпортних б / у автомобілів в Україні підвищилися майже в 2 рази до 5 336 тис одиниць.

На «Іграх нескорених», що проходять у канадському місті Торонто, українець Павло Будаєвський здобув одразу чотири золоті медалі, повідомила сторінка збірної України.

МЗС рекомендує українцям уникати місць масового скупчення людей в іспанській Каталонії в зв'язку з підвищеною суспільною активністю в цьому регіоні

Державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити в Лондоні питання про пом’якшення візового режиму для громадян України.

Журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого незаконно заарештували в Москві, привітав українців з Днем Незалежності.

Чеська Республiка видаватиме громадянам України вдвiчi бiльше дозволiв на роботу -- 8 тисяч на рiк.

Громадянам України після інциденту з затриманням нібито українського «диверсанта» не можна їздити в Росію або на окуповані території Криму і Донбасу.

Українські правоохоронці разом з іноземними колегами розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми, яка збиралася вивозити українців у Британію для примусової праці

Литовські прикордонники разом із зарубіжними колегами розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми, яка збиралася вивозити українців у Британію для примусової праці.

За два терміни свого президентства другий президент України Леонід Кучма зміг зменшити населення країни на 4−5 мільйонів осіб, і це — злочин, який не можна пробачити.

Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров припустив, що група українців, яка прибула до Фінляндії на заробітки, не зникла, а знайшла іншу роботу.

Три людини отримали травми.