Теніс

Українська тенісистка Еліна Світоліна, якій менш ніж через два тижні належить стартувати в Підсумковому чемпіонаті WTA, знялася зі змагань Prudential Hong Kong Tennis Open у Гонконгу через отриману травму.

Еліна Світоліна на турнірі в Пекіні здобула 50-ту перемогу в сезоні і стала другою тенісисткою в історії України, кому підкорялося це досягнення.

Найсильніший тенісист України Олександр Долгополов впевнено вийшов до другого кола великого турніру Japan Open Tennis Championships 2017 року з призовим фондом $1,706 млн.

Еліна Світоліна може стати першою «ракеткою» світу, якщо переможе у турнірі WTA Premier Mandatory, який триватиме у Пекіні до 8 жовтня.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко піднялася на 46 позицій  в оновленому  рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Про це повідомляє «Великий теніс України».

Український тенісист Денис Молчанов здобув право грати в основнрй сітці турніру-челленджера із призовим фондом 50 тис дол в Алмати (Казахстан).

Третій номер світової класифікації Еліна Світоліна упевнено пробилася до другого кола представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory у Пекіні (Китай) із призовим фондом $6,382 млн.

Другій «ракетці» України Сергію Стаховському не вдалося пробитися до основної сітки представницького турніру Асоціації тенісистів професіоналів у Пекіні (Китай) із призовим фондом $4,28 млн.

Стаховський і Молчанов у впертій боротьбі перемогли пару Ерліх/Села

В Нью-Йорку вона перемогла в парному турнірі.

Наша тенісистка здобула першу перемогу в кар’єрі на турнірах WTA і оновить власний рекорд в світовому рейтингу.

У понеділок, 11 вересня, буде опублікований новий рейтинг WTA. Українська тенісистка Еліна Світоліна підніметься у ньому на третю позицію.

Світоліна поступилася Кіз і не стане першою ракеткою світу наступного тижня

Матчі ⅛ US Open: український тенісист Олександр Долгополов зустрічався з першою ракеткою світу Рафаелеме Надалем та поступився іспанцю.

У матчах третього кола US Open два українських тенісисти – Еліна Світоліна та Олександр Долгополов впевнено пройшли своїх суперників.