Театр

Відбулася «інавгурація» новопризначеного керівника Львівського оперного театру Василя Вовкуна.

Актор театру імпровізацій В’ячеслав Воробйов — про роботу на радіо, весільні традиції та особисте життя.

25 лютого 130 років тому народився видатний український режисер, актор, драматург і публіцист Лесь Курбас.

На посаду генерального директора – художнього керівника Театру опери та балету імені Соломії Крушельницької претендують семеро осіб.

16 лютого помер актор Юрій Сатаров.

Міська влада спільно з депутатами вирішили клопотати перед Міністерством культури України про надання академічного статусу двом театрам Львова.

Розмова з  актором Олесем Задніпровським про український кінематограф, участь наших хлопців у фільмі «Волинь» і колекцію шабель.

У Львівській опері завершився 116-й театральний сезон.

Ексклюзивне інтерв’ю з народним артистом України, шоуменом, телеведучим і політиком.

У четвер, 19 травня, на сцені Львівської опери звучатиме «Європейська музика в Османському палаці».

В Ужгороді при спробі отримання хабара військова прокуратура затримала директора Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.

У понеділок, 18 квітня, у Театрі ім. М. Заньковецької Національний академічний духовий оркестр України презентує одну із найяскравіших музичних подій цієї весни – концерт «Хіти століття». Початок – о 19:00.

З драми «На полі крові» творча майстерня «Театр у кошику» розпочала показ своїх найкращих вистав.

Різдво єднає у Львові. 7, 8, 9 січня ввечері в дворику львівської Ратуші відбуватиметься незабутнє феєричне, вогняне та лазерне шоу «Коли ангели спускаються на землю» від майстрів Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

Дитячу українську театральну студію «Світанок» закрили через тиск з боку керівництва Кримського палацу дитячої та юнацької творчості.