Театр

Міністр внутрішніх справ Таджикистану Рамазон Рахімзода зобов’язав таджицьких міліціонерів двічі на місяць відвідувати театри для підвищення культурного рівня.

Відбулася «інавгурація» новопризначеного керівника Львівського оперного театру Василя Вовкуна.

Актор театру імпровізацій В’ячеслав Воробйов — про роботу на радіо, весільні традиції та особисте життя.

25 лютого 130 років тому народився видатний український режисер, актор, драматург і публіцист Лесь Курбас.

На посаду генерального директора – художнього керівника Театру опери та балету імені Соломії Крушельницької претендують семеро осіб.

16 лютого помер актор Юрій Сатаров.

Міська влада спільно з депутатами вирішили клопотати перед Міністерством культури України про надання академічного статусу двом театрам Львова.

Розмова з  актором Олесем Задніпровським про український кінематограф, участь наших хлопців у фільмі «Волинь» і колекцію шабель.

У Львівській опері завершився 116-й театральний сезон.

Ексклюзивне інтерв’ю з народним артистом України, шоуменом, телеведучим і політиком.

У четвер, 19 травня, на сцені Львівської опери звучатиме «Європейська музика в Османському палаці».

В Ужгороді при спробі отримання хабара військова прокуратура затримала директора Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.

У понеділок, 18 квітня, у Театрі ім. М. Заньковецької Національний академічний духовий оркестр України презентує одну із найяскравіших музичних подій цієї весни – концерт «Хіти століття». Початок – о 19:00.

З драми «На полі крові» творча майстерня «Театр у кошику» розпочала показ своїх найкращих вистав.

Різдво єднає у Львові. 7, 8, 9 січня ввечері в дворику львівської Ратуші відбуватиметься незабутнє феєричне, вогняне та лазерне шоу «Коли ангели спускаються на землю» від майстрів Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».