Театр

Художній керівник Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької – про контрактну систему в театрі, сучасну драматургію і депутатів-невігласів.

У Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької відбулася урочиста академія з нагоди 100-літнього ювілею.

У Національному музеї ім. Андрея Шептицького і у фойє Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької  експонуються унікальні виставки, присвячені 100-літній історії найстарішого театру в Україні.

Актор театру і кіно Микола Береза – про зйомки фільму за однойменним романом, мрію стати священиком і підзаробіток діджеєм у нічному клубі.

Московський незалежний театр документальної п'єси «Театр.doc» покаже спектакль «Війна близько», одна з частин якого присвячена процесу над українським режисером, кримчанином Олегом Сенцовим та іншими фігурантами справи «кримських терористів».

У Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки вже встановлено риштування для проведення ремонтних робіт даху та фасаду.

Народний артист України – про творчість і особисте життя.

Про хід ремонтних робіт та підготовку до святкування 100-літнього ювілею Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької розповіли журналістам генеральний директор театру Андрій Мацяк та його заступник з питань капітального ремонту Роман Порада.

Заслужена артистка України Анжеліка Гирич — про творчість і особисте життя.

В Одесі скасували запланований на 21 липня спектакль «Варшавська мелодія» за участю російської актриси Нонни Грішаєвої.

Найстаріший театр в Україні першим святкуватиме 100-літній ювілей.

Міністр внутрішніх справ Таджикистану Рамазон Рахімзода зобов’язав таджицьких міліціонерів двічі на місяць відвідувати театри для підвищення культурного рівня.

Відбулася «інавгурація» новопризначеного керівника Львівського оперного театру Василя Вовкуна.

Актор театру імпровізацій В’ячеслав Воробйов — про роботу на радіо, весільні традиції та особисте життя.

25 лютого 130 років тому народився видатний український режисер, актор, драматург і публіцист Лесь Курбас.