Спорт

Журналіст «ВЗ» зустрілась з переможцем «Ігор Нескорених», які відбулись у Канаді.

Віце-чемпіонами світу з гімнастики стали Олег Верняєв та Ігор Радівілов.

Український спортсмен Ігор Радівілов став срібним призером на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку.

Навіть ветерани водного поло вдаються  до недозволених прийомів.

Знаменитий український фехтувальник Сергій Голубицький — про мудрість своєї дружини-німкені, яка є водночас його ученицею.

Сьогодні, 5 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із спортсменами Міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»). На сесії міської ради спортсменам вручили срібні ювілейні монети Короля Данила Галицького. Також буде надано грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн. кожному спортсмену. Мер подякував львів’янам за здобутки у спортивних змаганнях.

Еліна Світоліна на турнірі в Пекіні здобула 50-ту перемогу в сезоні і стала другою тенісисткою в історії України, кому підкорялося це досягнення.

Четверту золоту медаль на рахунок збірної України на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто записав 22-річний Роман Панченко зі Львова.

Відома гімнастична наставниця і суддя Людмила Короленко — про американські перемоги та українські перспективи.

У змаганнях легкоатлетів 29-річний киянин посів перше місце у бігу на 1500 метрів.

Паралімпійська футбольна збірна України – чемпіон світу.

Голова Американського антидопінгового агентства (USADA) Тревіс Тайгарт виступив за відсторонення Росії від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року, які відбудуться у південнокорейському Пхенчхані.

Жан Беленюк був найсильнішим у ваговій категорії до 85 кілограм.

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей.

Знаменита українська фехтувальниця впевнена: навіть найбільші спортивні перемоги «не дотягують» до радощів материнства.