Спецслужби

Терористи планували підірвати замасковану під сумку бомбу біля резиденції прем'єра на Даунінг-стріт, а потім організувати напад із ножами.

Кримська прокуратура відкрила кримінальне провадження через обшуки в домівках кримських татар в анексованому Криму 8 листопада.

Головний військовий прокурор України повідомив, що суб’єктом замаху на вбивство перед підривом полковника Шаповала мав бути нинішній перший заступник Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

Росія намагалася дискредитувати Україну перед європейською спільнотою.

 В ексклюзивному інтерв’ю «ВЗ» генерал-лейтенант Олександр Скіпальський розповів про російську агентуру, якою нашпигована Україна.

У Києві працівники Служби безпеки України затримали агента спецслужб Російської Федерації, який намагався отримати таємну документацію у військовій сфері та завербувати представника Міністерства оборони.

Співробітники служби безпеки Пакистану повідомили, що щонайменше вісім польових командирів екстремістського угрупування «Ісламська держава» були вбиті під час триденного наступу.

Крім того, в області чоловіки погрозами та насильством «віджимали» майно громадян.

Громадський активіст Алім Алієв розповідає, як на 73-ті роковини радянської депортації корінного населення півострова Кремль повторює сталінські репресії.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, як мінімум двічі таємно зустрічалася з представниками британських спецслужб.

Інформація була отримана під час так званого «випадкового збору» даних.

Також в архіві можна знайти інформацію про жертв цих спецслужб.

Зокрема йдеться про хакерську атаку восени минулого року.

Корпорація Twitter Inc. відрізала спецслужбам США доступ до сервісу, який «просіює» весь обсяг інформації, що публікується в популярному мікроблозі.

Правоохоронці виявили та знешкодили міну направленої дії«МОН-50».