Свято

Дивлюся на календар і  бачу, що кожен день — свято. А то і кілька на день.

Гуцульсько-бессарабське весілля у Чернівцях

Петро Порошенко виголосив промову з нагоди Дня Конституції.

Шанувальники Швейка з’їхалися на перший фестиваль на честь бравого вояка.

Вишиваний Львів

19 травня — Європейський день сусідів.

Радіо FM Галичина в рамках святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї влаштувало унікальний захід – родинний квест «Вишиванка».

11 травня у США відзначають неформальне свято — Національний день, коли можна їсти все, що хочеться  (Eat What You Want Day).

У суботу, 6 травня, пл. Митну офіційно відкриють після реконструкції. У суботу о 16:00 на площі відбудеться концерт духового оркестру «Львів».

Сьогодні Першотравень, або День міжнародної солідарності трудящих.

У неділю, 16 квітня, християни світу відзначають найвеличніше християнське свято — Світле Христове Воскресіння, або Великдень.

Християни Східного обряду в неділю, 9 квітня, відзначають Свято Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербну неділю.

Християни східного обряду 7 квітня святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці — одне з головних свят у православному календарі.

Всесвітній день здоров’я (World Health Day) відзначають щороку 7 квітня — у день створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я.

6 квітня — Всесвітній день настільного тенісу (Word Table Tennis Day). Це ще дуже молоде свято, вперше його відзначили уу 2015 році.