Санкції

Сполучені Штати Америки у вівторок, 21 листопада, ввели санкції проти ряду компаній з КНДР і Китаю.

На засіданні Постійного комітету ПАРЄ в Копенгагені 24 листопада можуть обговорити повернення делегації РФ.

Постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи отримав запит про проведення не запланованих заздалегідь дебатів щодо зняття санкцій з РФ і відновлення її участі у роботі асамблеї.

Євросоюз включив російського «губернатора Севастополя» Дмитра Овсяннікова до списку санкцій, фігурантам якої заборонений в'їзд на територію Євросоюзу, а також доступ до банківської системи співтовариства.

Депутати Європарламенту 15 листопада проголосували за резолюцію з пропозицією ввести санкції у відношенні Польщі.

Європейський союз у грудні продовжить санкції проти Російської Федерації без особливих обговорень.

Європейський суд загальної юрисдикції прийняв рішення про скасування санкцій стосовно колишнього народного депутата України Юрія Іванющенка.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за запитом СБУ ввело санкції проти 18 російських компаній.

Сторона захисту оскаржить рішення суду щодо штрафу.

Західні санкції проти Росії після анексії Криму та військового вторгнення на Донбас серйозно вдарили по російській економіці і на даний момент в цьому питанні є більше згоди, ніж раніше.

Нові обмеження торкнулися 41 фізичної особи, компаній і військово-повітряного підрозділу Корпусу вартових ісламської революції.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликає Парламентську Асамблею Євронест посилити санкції проти Росії.

До санаційного списку увійшли 33 організації з РФ

Держсекретар США Рекс Тілерсон затвердив список компаній РФ, співпрацю з якими заборонять американському бізнесу та іноземним підприємствам. Про це у четвер, 26 жовтня, повідомила речниця Держдепартаменту США Хізер Нойєрт.

Президент РФ Володимир Путін увечері в понеділок, 16 жовтня, підписав указ про застосування санкцій проти Північної Кореї.