Санкції

Президент США Дональд Трамп заявив, що підписав новий указ, який дозволить США посилити санкції проти осіб та компаній, що ведуть торгівлю з КНДР.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) ввело санкції відносно ряду підприємств групи «Єврохім», а також інших російських постачальників міндобрив.

Партнери України можуть послабити санкції проти Росії після введення на Донбас миротворців ООН з повноцінним мандатом.

Спецпредставник США наголосив, що на РФ накладені два типи санкцій, і самого лише виконання мінських домовленостей недостатньо для їх скасування.

Спецпредставник США з питання України Курт Волкер наполягає, що санкційні обмеження з РФ можуть почати знімати лише в разі повного виконання мінських домовленостей та відновлення контролю України на Донбасі.

Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства Фінансів США оголосило про введення санкцій проти 11 підприємств та фізичних осіб, в тому числі двох авіакомпаній з українською «пропискою».

Санкції стосуються як фізичних так і юридичних осіб.

З 2014 року РФ втратила $55 млрд.

Російський уряд у зв'язку з санкціями США розглядає можливість створення нового держбанку для фінансування витрат на оборону або внесення витрат безпосередньо з казни.

Глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель вважає, що якщо на міжнародному рівні буде досягнуто згоди про припинення вогню на Донбасі, то санкції проти Росії треба поступово знімати.

Всі 15 держав — членів Ради Безпеки ООН, включаючи Росію і Китай, схвалили новий проект резолюції про введення додаткових санкцій відносно КНДР.

Євросоюз продовжить санкції проти Росії ще на півроку 14 вересня.

Президент США Дональд Трамп та канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили нові ядерні випробування з боку Північної Кореї

Представник США при ООН заявила, що Сполучені Штати не хочуть війни, але «терпіння країни не безмежне».

Санкції проти осіб та компаній, які загрожують суверенітету України, продовжать ще на півроку.