Розкопки

При підніжжі копця Унії під час досліджень Високого замку археологи виявили фрагмент автентичного муру твердині. Унікальна знахідка може доповнити знання про замок, які сьогодні формуються на основі частини вцілілої стіни, розповідають у Рятівній археологічній службі, повідомляє «Львівський портал».

Біля міста Ніл в Луксорі (Єгипет) археологи виявили могилу ювеліра, у якій були мумії жінки та двох її дітей.

Археологи відкопали на півдні Єгипту три гробниці, вік яких складає приблизно дві тисячі років, та знайшли декілька кам'яних саркофагів

Правоохоронці зазначили, що результатів слідства поки немає.

У Єгипті підняли нещодавно знайдену статую фараона

Вчені припускають, що знайдені у Холмі останки належать сину короля Данила.

На Волині археологи розкопали унікальну їдальню часів Київської Русі.

Усе це знайшли археологи на розі вулиць Краківської-Вірменської, де постане готель.

Під час гри з батьком в археологічні розкопки п'ятирічний хлопчик знайшов рештки динозавра, яким 100 млн років. Про це повідомляє «Новое Время», посилаючись на «BBC Україна».

Скарб із 400 монет візантійського періоду, вік яких складає близько 1,5 тис. років, виявили в Ізраїлі.

У четвер, 25 липня, під час археологічних досліджень на розі вулиць Городоцької-Фурманської (біля готелю “Асторія”) археологи знайшли залишки мурів, які можуть виявитися оборонною стіною часів Середньовіччя або підземною церквою, сторічну турецьку люльку та уламки деревини. Городоцьку почали ремонтувати без археологічних розкопок, але громадські організації, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), французька фірма Egis, яка стежить за якістю робіт, наполягли на розкопках.