Робота

Мандат Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі продовжений на рік.

Журналіст «ВЗ» тиждень продавала їжу… москвичам.

Уряд країни сподівається на приїзд українських працівників.

Через підвищення «мінімалки» на працівників чекають масові звільнення. Деякі експерти припускають, що без роботи залишиться… мільйон українців!

Польща здійснюватиме заходи із залучення робітників зі сходу Європи, зокрема з України, через незадовільну демографічну ситуацію в країні.

У Польщі не вистачає робочих рук, а тому в країні здійснюватимуться заходи щодо залучення робітників зі Сходу Європи, зокрема України.

Наразі рівень зайнятості від кількості працездатних людей в Україні становить 56%.

Французькі компанії будуть зобов'язані гарантувати співробітникам «право відключатися» у вихідні дні і не відповідати на листи в робочій електронній пошті.

Одеський припортовий завод тимчасово зупиняє виробництво. Рішення прийняте у зв'язку з високою ціною природного газу, що поставляється НАК «Нафтогаз України».

Ізраїль готовий прийняти 20 тис українців для роботи в будівельній сфері.

В Україні стало більше безробітних: за підсумками 1-го півріччя, їх 1,7 млн осіб, що на 24 тисячі більше, ніж у 1-му півріччі 2015-го, повідомила Держслужба зайнятості.

Відомий польський радіо- і телеведучий Войцєх Цейровський, ймовірно, втратив роботу на “Польському радіо Кошалін” через образу українців.

Дослідники з Іллінойського університету систематизували основні фактори, що відволікають людину під час роботи.

У Чехії бракує робочої сили. Головний союз промисловості Чехії хоче компенсувати нестачу власних працівників українцями.

Необхідність щодня вставати на роботу до 9 ранку є найпоширенішою формою катування в сучасному суспільстві.