Реєстр

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб почало роботу зі створення реєстру руйнувань у зоні проведення антитерористичної операції.

У Польщі з 1 жовтня частково відкривають реєстри сексуальних злочинців.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що у відкритому реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні дані про вбитого полковника Головного управління розвідки Міноборони Максима Шаповала.

Суддя Краматорського міського суду Лариса Переверзева передала рішення про конфіскацію 1,5 мільярда доларів Аркадія Кашкіна до Єдиного держреєстру судових рішень.

Адміністрація президента просить надати їй доступ до реєстру автоматичного відшкодування податку на додану вартість.

Єдиний державний реєстр електронних декларацій запрацював, однак повільно.

Список важливий тим, що в ньому є тексти заяв, а не лише узагальнений зміст.

Міністерство юстиції запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги.

В Україні поки немає реєстру людей, яких незаконно утримують на окупованих територіях в Криму та на Донбасі.

Дані про перетин лінії розмежування вноситимуть до електронного реєстру.

Кабінет міністрів України відкрив доступ до інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників з Єдиного держреєстру МВС.

Українського режисера Олега Сенцова, який в даний момент знаходиться в СІЗО-3 в Челябінську, відвідала уповноважений з прав людини в регіоні Маргарита Павлова.

Нардепам не вистачило голосів для прийняття рішення щодо законопроекту № 2504а-д «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних».

Британська національна партія (BNP), яка сповідує праву ідеологію, виключена з реєстру політичних партій Великобританії і втратила можливість висувати своїх кандидатів на виборах.

Запити будуть платні: електронний варіант коштуватиме 40 гривень, паперовий — 60.