Реформа

У своєму відкритому зверненні представники Української Ради Бізнесу закликали Уряд, Парламент та Президента зробити свій вклад у відбудову економіки та найближчим часом проголосувати зміни до податкового законодавства, прийнявши у якості закону розброблений Кабміном проект.

З 1 січня 2018 року за будь-яких скарг зі здоров’ям доведеться звертатися до лікаря первинної ланки. До вузьких спеціалістів, якщо без скерування, – тільки за гроші.

З Ігорем Смешком ми зустрілися у Львові після конференції молодих політологів, де він читав їм лекцію про сучасні виклики для України.

З 2018 року в Україні стартує програма по трансплантації нирок від нерідного донора.

Це станеться у разі остаточного ухвалення Виборчого кодексу.

Такі дані оприлюднив Пенсійний фонд України.

На запитання читачів відповіла заступник начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Світлана Петрушко.

Заступник міністра охорони здоров’я – про зміни для лікарів і пацієнтів, які передбачені медичною реформою.

А от за візит до кардіолога без скерування сімейного лікаря доведеться заплатити. Які зміни передбачає медична реформа?

Найбільший «куш» зірвали ті пенсіонери, що вийшли на пенсію давно і отримували зарплату,  у кілька разів вищу за середню.

На стільки у середньому зросте розмір пенсій в Україні. Які ще зміни передбачає пенсійна реформа?

Після ухвалення відповідного рішення Верховною Радою, мінімальний розмір пенсії може зрости до 1452 гривень, а не до 1373 гривень, як планувалося раніше.

Кабінет міністрів проводить відбір на нові посади державної служби в Директорат координації державних політик та стратегічного планування.

Закон опублікували у парламентському виданні «Голос України».

Проект комплексної реформи Державної фіскальної служби обговорив міністр фінансів Олександр Данилюк з представником Міжнародного валютного фонду Йостою Люнгманом.