Реформа

А от за візит до кардіолога без скерування сімейного лікаря доведеться заплатити. Які зміни передбачає медична реформа?

Найбільший «куш» зірвали ті пенсіонери, що вийшли на пенсію давно і отримували зарплату,  у кілька разів вищу за середню.

На стільки у середньому зросте розмір пенсій в Україні. Які ще зміни передбачає пенсійна реформа?

Після ухвалення відповідного рішення Верховною Радою, мінімальний розмір пенсії може зрости до 1452 гривень, а не до 1373 гривень, як планувалося раніше.

Кабінет міністрів проводить відбір на нові посади державної служби в Директорат координації державних політик та стратегічного планування.

Закон опублікували у парламентському виданні «Голос України».

Проект комплексної реформи Державної фіскальної служби обговорив міністр фінансів Олександр Данилюк з представником Міжнародного валютного фонду Йостою Люнгманом.

В Європейському Союзі вітають намір української влади звернутися до Ради Європи за експертною оцінкою закону «Про освіту» і закликають зробити це якнайшвидше.

Мінімальний оклад педагогічних працівників до 2023 року має скласти чотири прожиткові мінімуми.

20 вересня 2017 року у Луцьку відбувся міжнародний семінар «Можливості використання досвіду країн ЄС для реформування професійної освіти в Україні».

У Парижі, за даними поліції, вийшли на вулиці 16 тисяч демонтрантів, які невдоволені пропозицією президента країни щодо поправок у Трудовому кодексі.

Президент США Дональд Трамп спробує зібрати світових лідерів в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку для обговорення реформи ООН.

Пологи і спостереження за вагітністю будуть безкоштовними в 2019 році і в подальшому.

Кабінет міністрів України сьогодні має ухвалити пакет важливих рішень, що дадуть старт конкурсам на посади фахівців з реформ, повідомила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.

Мер Львова запропонував стоматологам, які протестують проти реформи, спільно з депутатами міськради внести корективи у реформу.