Ремонт доріг

Київ витратить 91,3 мільйона гривень на ремонт доріг до Євробачення.

Оприлюднено план об’їзду — через вулиці Некрасова, Рєпіна, Сагайдачного…

Міністерство інфраструктури повинно підготувати та внести до уряду подання щодо проведення аудиту «Укрзалізниці» за підсумками діяльності у минулому році

Стартували ремонтні роботи на трасі Львів-Ужгород (82 кілометри — від Самбора, Турки аж до кордону із Закарпатською областю). Тривалий час ця ділянка дороги була у вкрай занедбаному стані: асфальтне покриття обдерте, глибокі ями. Це неабияк дратувало водіїв, які через халатність комунальників нищили на бездоріжжі свої автівки. Тепер у ремонт траси  Львів-Ужгород вкладуть 442 мільйони гривень. Гроші на реконструкцію знайшли — від перевиконання показників митних зборів.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», у зв’язку з виконанням робіт з будівництва каналізаційного колектора, від сьогодні, 4 травня, і до 1 червня для проїзду закрили перехрестя вул. Стуса – пр. Червоної Калини. Роботи здійснюють в межах будівництва трамвайної лінії на Сихів.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку надасть Україні позику у розмірі 560 мільйонів доларів на фінансування проекту розвитку дорожньої галузі.

Міністерство інфраструктури створило онлайн-карту ремонту українських доріг, повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль у Facebook.

Дорожні підприємства «Укравтодору» запевняють, що вони готові до боротьби з наслідками перших холодів — дощем і ожеледицею.

Проект передбачає оприлюднення вартості контрактів, переможців тендерів тощо.

На Львівщині налічується близько 20 інфраструктурних проектів, на реконструкцію чи ремонт яких виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі майже 90 млн. грн. Однак наразі по цих об'єктах тендерні процедури не розпочаті або тривають, а це загрожує несвоєчасним освоєнням коштів, які виділені на них.

Ремонт й Армагеддон

Глава держави знайшов кошти на дорожнє господарство.

Міністерство інфраструктури запустило у Київській області пілотний проект з незалежного контролю якості доріг.

Компанія з орбіти олігарха за ₴245 млн відремонтує дорогу від Давидова до межі області.

До 20 травня на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп  в обхід міста Олесько планують завершити ремонтні роботи, що розпочали 14 квітня. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.