Ремонт доріг

На Львівщині та Волині відремонтують шість доріг загальною протяжністю 144 км.

Обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт, перевищив 20 млрд грн, а протяжність уже відремонтованих доріг – понад 750 км.

За даними Укравтодору, станом на 18 серпня 2017 року проведено ремонт на 756 кілометрах автодоріг загального користування.

У Львові триває ремонтна кампанія з капітального та поточного ремонту доріг.

Київ витратить 91,3 мільйона гривень на ремонт доріг до Євробачення.

Оприлюднено план об’їзду — через вулиці Некрасова, Рєпіна, Сагайдачного…

Міністерство інфраструктури повинно підготувати та внести до уряду подання щодо проведення аудиту «Укрзалізниці» за підсумками діяльності у минулому році

Стартували ремонтні роботи на трасі Львів-Ужгород (82 кілометри — від Самбора, Турки аж до кордону із Закарпатською областю). Тривалий час ця ділянка дороги була у вкрай занедбаному стані: асфальтне покриття обдерте, глибокі ями. Це неабияк дратувало водіїв, які через халатність комунальників нищили на бездоріжжі свої автівки. Тепер у ремонт траси  Львів-Ужгород вкладуть 442 мільйони гривень. Гроші на реконструкцію знайшли — від перевиконання показників митних зборів.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», у зв’язку з виконанням робіт з будівництва каналізаційного колектора, від сьогодні, 4 травня, і до 1 червня для проїзду закрили перехрестя вул. Стуса – пр. Червоної Калини. Роботи здійснюють в межах будівництва трамвайної лінії на Сихів.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку надасть Україні позику у розмірі 560 мільйонів доларів на фінансування проекту розвитку дорожньої галузі.

Міністерство інфраструктури створило онлайн-карту ремонту українських доріг, повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль у Facebook.

Дорожні підприємства «Укравтодору» запевняють, що вони готові до боротьби з наслідками перших холодів — дощем і ожеледицею.

Проект передбачає оприлюднення вартості контрактів, переможців тендерів тощо.

На Львівщині налічується близько 20 інфраструктурних проектів, на реконструкцію чи ремонт яких виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі майже 90 млн. грн. Однак наразі по цих об'єктах тендерні процедури не розпочаті або тривають, а це загрожує несвоєчасним освоєнням коштів, які виділені на них.

Ремонт й Армагеддон