Режисер

9 вересня — День українського кіно.

У Російській Федерації затримали відомого режисера Кирила Серебреннікова.

Відомий голлівудський режисер Квентін Тарантіно зробив пропозицію своїй дівчині: моделі та співачці Деніелі Пік.

Ексклюзивне інтерв’ю з режисером фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри», зйомки якого відбувалися у Львові.

Володар «Оскара», режисер фільму «Мовчання ягнят» Джонатан Демме помер у середу, 26 квітня, в Нью-Йорку.

Знаменитий російський режисер Володимир Меньшов гостро відреагував на повідомлення про те, що Служба безпеки України перевірить його на пособництво «ДНР».

Діячу культури загрожує в Україні кримінальна відповідальність у разі, якщо буде доведено, що гроші справді були спрямовані на фінансування терористів.

На військовому аеродромі поблизу Чернігова тривають зйомки 4-серійного художнього фільму «Кіборги» за сценарієм драматурга Наталії Ворожбит.

Британське кіновидання Screen International оприлюднило список з 19 фільмів, які можуть стати учасниками міжнародних кінофестивалів світу цього року.

Фільм «Коли цей вітер стихне» отримала перемогу в номінації «найкращий документальний студентський фільм» на найбільшому в світі фестивалі документального кіно IDFA, який щорічно проходить в Амстердамі.

Іранський режисер, володар «Золотої пальмової гілки» Аббас Кіаростамі помер на 76-ому році життя.

Довкола документальної стрічки «Зима у вогні», яка номінувалась на цьогорічний «Оскар» як найкращий документальний фільм, днями розгорівся скандал.

Вчора, 17 січня, у віці 75-ти років помер відомий польський кінорежисер Анджей Жулавський, який тривалий час боровся із раком.

З 3 до 6 березня в Чиказькому культурному центрі відбудеться кінофестиваль Peace on Earth 2016. На фестивалі буде показано два фільми про Україну канадського та американського режисерів.

Французький режисер, відомий роботою над картинами «Таємний захист» та «Чарівна пустунка», помер на 88 році життя.