Професія

Скільки платять студентам і на які вакансії беруть без досвіду?

Український ринок праці волає за швачками, сантехніками і трактористами.

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Троє з п'яти українців працюють не за фахом через низьку оплату праці і відсутність вакансій.

У п’ятницю, 9 жовтня, Програма розвитку ООН презентувала в Україні портал з безкоштовним профорієнтаційним тестом «Моя кар’єра», що має допомогти молодим людям у визначенні майбутньої професії, повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

Молоді люди зі Львова – учасники «Лідерської програми-46» тренінгового центру «Вибір» разом із громадською організацією «Управління нової генерації» реалізували благодійний проект «Подаруй дитині професію», який стартував на початку цього року і завершився у травні. Про це повідомила Прес-служба ГО «Управління нової генерації».

25-річний француз з німецьким корінням Ян Лахнер менш ніж за місяць встиг попрацювати вчителем фламенко в Іспанії, рибалкою на Мальті, туроператором на Кіпрі, археологом в Греції, радіо-діджеєм в Бельгії, барменом в ірландському пабі. Зараз хлопець, який колись навчався на інженера-аеронавта, цілий тиждень збирається чистити акулячі акваріуми в британському місті Норфолк в рамках своєї самопроголошеної місії.

Служба у війську не заважає солдатові виховувати двох дітей

Ринок праці в Україні динамічно і традиційно «заднім числом» пристосовується до нових економічних потреб. Поруч з традиційними з’являються нові рідкісні спеціальності, продиктовані вимогами часу.

Військові очолили рейтинг найважчих професій у Сполучених Штатах. Укладачі списку з інтернет-ресурсу CareerCast оцінювали професії за 11 факторами, які вимагають стресостійкості.

Те, що проституція – найдавніша професія, – знають усі. І що головними героями тут виступають жінки різного віку, і що поділяються вони на різні категорії – теж не таємниця.