Протести

Учасники масштабних акцій протесту в Бразилії влаштували пожежу в будівлі міністерства сільського господарства країни і пошкодили ще кілька урядових будівель.

Є ідея звести церкву… Місцеві погрожують акціями протесту.

Після оприлюднення результатів виборів президента Франції у Парижі розпочалися протести, під час яких поліція затримала 141 особу.

У Венесуелі під час акцій протесту загинули вже щонайменше 37 людей, понад 700 осіб зазнали поранень.

Нові протести у Венесуелі: коктейлі Молотова, десятки загиблих і поранених

Акція «Набрид» проходить у великих містах Федерації.

Під час сутичок між демонстрантами та поліцією, які сталися біля будівлі парламенту Македонії і всередині самого парламенту ввечері у четвер, 27 квітня, було поранено 77 осіб.

У центрі Парижа студенти та учні старших класів вийшли на вулиці на знак протесту проти виходу до другого туру президентських виборів центриста Еммануеля Макрона та ультраправої кандидатки Марін Ле Пен.

Масові акції протесту, що тривають у різних містах Венесуели і подекуди вилились у сутички мітингувальників з правоохоронцями, вже призвели до загибелі 20 людей.

Акції протесту зупиняли на період великодніх свят.

Тисячі людей вийшли у середу ввечері на вулиці Будапешта із протестом проти загрози закриття приватного Центральноєвропейського університету (CEU), заснованого американським мільярдером Джорджем Соросом.

У Венесуелі під час опозиційних протестів убитий 13-річний хлопчик, заявили в прокуратурі країни.

У Венесуелі 19-річний студент загинув внаслідок поранення у шию в ході зіткнень між поліцією і демонстрантами, які протестують проти президента Ніколаса Мадуро.

У столиці Венесуели Каракасі тривають вуличні протести проти чинного президента країни Ніколаса Мадуро, опозиція повідомляє про 200 постраждалих у сутичках із поліцією.

У понеділок, 10 квітня, у більш ніж 80 регіонах Росії знову відбуваються акції протесту далекобійників проти здирницької системи «Платон».