Протести

Після ухвалення Сеймом країни суперечливого закону про Верховний суд в рамках проведення судової реформи.

Уряд Польщі продовжить судову реформу, незважаючи на протести опозиції.

У Польщі в суботу, 15 липня, кілька сотень людей вийшли до президентського палацу в Варшаві на акцію протесту проти судової реформи.

Двом росіянам, заарештованим після заворушень в Гамбурзі напередодні і під час недавнього саміту G20, може загрожувати від шести місяців до десяти років позбавлення волі.

Кількість затриманих учасників протестів у Гамбурзі, які почалися 6 червня в переддень саміту G20, зросла до 288 осіб

Противники Мадуро виступають проти реформи, вважаючи, що головна її мета — сконцентрувати владу в руках президента.

Учасники масштабних акцій протесту в Бразилії влаштували пожежу в будівлі міністерства сільського господарства країни і пошкодили ще кілька урядових будівель.

Є ідея звести церкву… Місцеві погрожують акціями протесту.

Після оприлюднення результатів виборів президента Франції у Парижі розпочалися протести, під час яких поліція затримала 141 особу.

У Венесуелі під час акцій протесту загинули вже щонайменше 37 людей, понад 700 осіб зазнали поранень.

Нові протести у Венесуелі: коктейлі Молотова, десятки загиблих і поранених

Акція «Набрид» проходить у великих містах Федерації.

Під час сутичок між демонстрантами та поліцією, які сталися біля будівлі парламенту Македонії і всередині самого парламенту ввечері у четвер, 27 квітня, було поранено 77 осіб.

У центрі Парижа студенти та учні старших класів вийшли на вулиці на знак протесту проти виходу до другого туру президентських виборів центриста Еммануеля Макрона та ультраправої кандидатки Марін Ле Пен.

Масові акції протесту, що тривають у різних містах Венесуели і подекуди вилились у сутички мітингувальників з правоохоронцями, вже призвели до загибелі 20 людей.