Протест

Міністерство закордонних справ України висловило протест через ув'язнення заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза

Перехід на українські номери вже ввезеним в Україну легковим авто з іноземною реєстрацією обійдеться їх фактичним власникам в 1,0−1,4 тисячі євро.

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв'язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

14 серпня громадянин України Іван Федірко, засуджений в анексованому Криму, оголосив голодування і вимагає передати його на підконтрольну Україні територію для подальшого відбування покарання.

Кілька сотень жителів Барселони влаштували акцію протесту проти масового туризму на найпопулярнішому серед туристів міському пляжі Барселонета.

У заяві зазначається, що відсутність законних підстав унеможливила передбачене законодавством обов'язкове оформлення вантажу представниками прикордонних та митних органів України.

Біля польського Сейму у Варшаві розпочався протест, спрямований проти суперечливої реформи судоустрою, яку пропонує провести керівна партія «Право і справедливість».

Активісти групи «Реанімаційний пакет реформ» обурені неприйняттям правки бюджетного комітету Верховної Ради, що зменшує фінансування суспільного мовлення на понад 300 млн гривень.

Через простій одного з родовищ «Бориславнафтогаз» недоотримає 65 мільйонів гривень.

Кабінет міністрів пікетують активісти з вимогою відставки голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

У такий відчайдушний спосіб протестує проти сміттєвої блокади.

Влада Чорногорії обурилася через затримання депутата Міодрага Вуковича в аеропорту в Москві і його депортацію з РФ.

Причиною конфлікту стало обрання етнічного албанця головою парламенту.

Раніше, 23 квітня, Андрій Лугін оголосив сухе голодування, вимагаючи повернути його на підконтрольну Україні територію.

Тисячі словаків вийшли на вулиці Братислави, протестуючи проти корупції в уряді Роберта Фіцо.