Протест

Усі ці відчайдушні спроби організувати в Україні третій Майдан ворог використовує з єдиною метою – відкрити так званий другий фронт – внутрішній.

Або про те, яке враження справляють нинішні протести під парламентом з вимогою політичних реформ.

Політичний експерт Володимир Фесенко про розвиток і наслідки протестної акції у Києві.

У Києві біля посольства США переселенці проводять акцію протесту, вимагаючи перевірки, куди було витрачено кошти від США для допомоги переселенцям та постраждалим в результаті збройного конфлікту на сході України.

У МВС РФ заявили, що затриманих в ході неузгоджених акцій опозиції в містах РФ відпустили з поліції.

Тисячі людей зібралися в неділю в центрі Барселони, щоб протестувати проти наполягання каталонського уряду на відділенні від решти Іспанії.

Близько десятка учасників російської ініціативи «Стратегія-30» провели у столиці РФ Москві акцію «День політзека», в ході якої закликали російську владу припинити переслідування кримчан Миколи Семени, Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, передає «Радіо Свобода».

Десятки тисяч людей зібралися в суботу на площі Бастилії у Парижі та пройшли маршем вулицями французької столиці, виступаючи проти реформи ринку праці в країні.

У Парижі, за даними поліції, вийшли на вулиці 16 тисяч демонтрантів, які невдоволені пропозицією президента країни щодо поправок у Трудовому кодексі.

Міністерство закордонних справ України висловило протест через ув'язнення заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза

Перехід на українські номери вже ввезеним в Україну легковим авто з іноземною реєстрацією обійдеться їх фактичним власникам в 1,0−1,4 тисячі євро.

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв'язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

14 серпня громадянин України Іван Федірко, засуджений в анексованому Криму, оголосив голодування і вимагає передати його на підконтрольну Україні територію для подальшого відбування покарання.

Кілька сотень жителів Барселони влаштували акцію протесту проти масового туризму на найпопулярнішому серед туристів міському пляжі Барселонета.

У заяві зазначається, що відсутність законних підстав унеможливила передбачене законодавством обов'язкове оформлення вантажу представниками прикордонних та митних органів України.