Прапор

Учасники чеської групи «Капутін» розгорнули український прапор в центрі Праги під час відзначення річниці в Чехії Дня боротьби за свободу і демократію, що є державним святом.

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у Берегово 12 листопада.

У зоні АТО на Донбасі 28 жовтня активісти запустили на повітряних кулях гігантський прапор України в бік територій, окупованих терористами «ДНР».

У закладі «Pizza Veterano» в Києві один із відвідувачів вчинив наругу над прапором України.

Аметхана Юсупова, кримського татарина, затриманого в окупованому Криму в День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18 травня, оштрафували на 10 тисяч російських рублів.

Жителя РФ Серпухова Микиту Садкова звинуватили в нарузі над державним прапором Росії за те, що він в серпні минулого року в знак протесту спалив його біля стін Московського Кремля.

У штабі АТО повідомляють, що проросійські бойовики зухвало порушують так званий «режим тиші».

Проукраїнські активісти вивісили національний прапор України в тимчасово окупованому Сімферополі.

28 січня 1992 Верховна Рада затвердила синьо-жовтий стяг як Державний прапор України.

Учасники АТО з підрозділу на Луганщині, в якому служить молодший лейтенант Андрій Снігур, передали своєму землякові – 19-річному гравцеві іспанського клубу «Севілья» Мар’яну Шведу державний стяг з емблемою  своєї військової частини і власними автографами.

Між двома позиціями бойовиків ДНР біля Донецького аеропорту наші бійці підняли жовто-синій прапор. У цьому районі завжди точилися жорстокі бої.

Терористові, який глумився над українським прапором, відірвало ноги.

З резиденції новообраного президента Молдови Ігоря Додона зник прапор Європейського Союзу.

У Харкові звільнили працівника прес-служби комунального підприємства «Харківводоканал» Миколу Іванова за зневагу до державного символу України – національного прапора.

Співробітника управління національних команд РБ покарали за політичний жест.