Постріли

Внаслідок стрілянина 4 особи отримали кульові поранення, з якими були доставлені до лікарні. Один з них — в тяжкому стані.

Командир батальйону ім. Джохара Дудаєва Адам Осмаєв розповів, що під час нападу його дружина Аміна Окуєва прикрила собою його, в її тілі виявили п'ять куль

В американському місті Остін у штаті Техас чоловік у костюмі Санта Клауса вчинив стрілянину на вечірці з нагоди Хелловіну. Внаслідок нападу було поранено чотирьох людей.

Від невдалих пострілів до вдалих отруєнь

Патрульний поліцейський Сергій Олійник на засіданні по оскарженню міри запобіжного заходу розповів про скандальну погоню за BMW з перестрілкою.

3 вересня на Троєщині у Києві таксист поранив із пістолета пасажира.

Ніч у Мукачевому пройшла спокійно, проте під ранок були чутні одиночні постріли.

Міліціонерам, які прибули на виклик, наляканий 28-річний водій вантажівки розповів, що віз буряки на Гайсинський цукровий завод. За кілька кілометрів від міста його почав переслідувати на трасі автомобіль “Жигулі”. Водій легкової машини звуковими та світловими сигналами вимагав зупинити вантажівку. Коли зробити це не вдалося, почав стріляти по колесах. Усе це відбувалося на неосвітленій дорозі, отож водій вантажівки вирішив доїхати до освітленого місця і там рятуватися від переслідувача.