Поліція

До складу поліції Дубаю приєднався робот. Це перший робот-поліцейський.

Протягом однієї ночі у Львові спалили п’ять автомобілів!

Службове розслідування дій поліції під час заворушень 9 травня у Дніпрі завершиться до 10 червня.

Поліція Анкари під час рейдів застрелила двох чоловіків віком від 25 до 30 років, підозрюваних у підготовці терористичного нападу.

Абсолютна чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики Аліна Козіч зачаровувала своєю вишуканою хореографією і суддів, і глядачів.

Верховна Рада внесла зміни до закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (№ 2925) в частині обов'язків органів виконавчої влади, керівництва підприємств і організацій, а також співробітників Національної поліції України.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження і проводить розслідування за заявами про незаконні дії поліції, які подали затримані під офісом ОУН 9 травня.

У Києві поліція затримала підозрюваного у вбивстві журналіста Василя Сергієнка.

Співробітники московської поліції вивели з мітингу проти зносу п'ятиповерхівок опозиційного політика Олексія Навального разом з його сім'єю.

У Львові поліція затримала та склала адмінпротоколи на чоловіків, які вигукували провокаційні нацистські гасла.

Як жінки-патрульні поєднують роботу і виховання дітей?

У Львові поліція встановила організаторів мережі підпільного виробництва та розповсюдження алкоголю.

Співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою викрили оперуповноваженого внутрішньої безпеки Нацполіції Житомирщини на «кришуванні» проституції.

Ще не охолонули обурення з приводу фотосесії молодшого президентського сина Михайла Порошенка у реглані з написом Russia, як новий «футболковий» скандал розгорівся.

Одразу кілька міністрів висловилися на підтримку дій поліції у Києві під час масових заходів 9 травня.