Полювання

Лісничий Устеріцького лісництва ДП «Рахівське ЛДГ» Володимир Кабаль разом зі своїм сином відстрілювали рись, яка занесена до Червоної книги України.

В Україні дозволили полювання на лосів.

Депутат Великоберезнянської районної ради під час полювання з необережності застрелив свого напарника майора поліції, начальника сектору по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУ НП в Закарпатській області.

Губернатор Херсонської області не хоче дестабілізації

Шокуючий випадок стався на Житомирщині, у Романівському районі. Під час відпочинку в лісі 9-річний хлопчина впав у замасковану хмизом пастку для дикого кабана. Браконьєри дно ями «вимостили» загостреними кілками.

9 серпня, в суботу, о 18 годині на Львівщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину, повідомив кореспонденту “ВЗ” мисливствознавець міської ради УТМР В’ячеслав Василенко.

Сезон триватиме до 30 листопада включно, а з 6 грудня до 28 грудня – по окремих разових картках. Днями полювання на пернату дичину є субота і неділя.

Полювали без дозволу, у забороненому місці. До того ж у «не рекомендований» день – релігійне свято

17 серпня розпочався сезон полювання. З цього дня, попереджають мирних громадян правоохоронці, на відпочинок до лісу краще не ходити. Бо, як показує практика, чимало горе-мисливців, полюючи на дичину чи пернатих, влучають у людей.

“Ні пуху ні пера” — цим побажанням зазвичай проводжають мисливців на полювання, аби не наврочити невдачу. Випробувати своє мисливське щастя у сезоні-2013 можна буде починаючи з 18-ї години суботи, 17 серпня.

У найближчу суботу, 10 серпня, у мисливців Буковини і Прикарпаття розпочинається сезон полювання на пернату дичину. А їхнім колегам із Львівщини, Тернопільщини, Рівенщини, Волині зброю доведеться тримати зачохленою ще тиждень, до 17 серпня…

Через кілька годин після того, як чоловіки розчинилися в лісі, один із них зателефонував до Лановецького райвідділу міліції та повідомив, що вбив свого друга.

Американські мисливці-любителі, озброєні мачете, бейсбольними бітами і рушницями, з'їжджаються до Флориди на змагання з ловлі пітонів, повідомляє ВВС.

Якщо надумаєте назбирати у Карпатах букет едельвейсів або упіймати на гачок смугастого йоржика, готуйтеся розпрощатися з чималою сумою. В Україні штрафи за знищення і завдання шкоди тваринам або рослинам, занесеним у Червону книгу, зросли у кількадесят разів.

На полюванні мисливець вбив свою єдину дитину