Податок

Президент України Петро Порошенко заявив про підтримку заміни податку на прибуток податком на виведений капітал.

На стільки у середньому зросте розмір пенсій в Україні. Які ще зміни передбачає пенсійна реформа?

Термін сплати податку визначено законом протягом 60 днів із моменту отримання повідомлення від ДФС, яке платники податків мають знайти в своїй поштовій скриньці разом з іншими квитанціями на оплату. Крайньою датою сплати податку є 28 серпня.

Скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів, яке планується провести у рамках пенсійної реформи, стосуватиметься півмільйона українських громадян.

Білоруських письменників, які критикують політику влади, змусять платити податок на дармоїдство.

Змінені ставки збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації транспортного засобу.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій підписав закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень оподаткування неприбуткових організацій».

Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій” від 2 червня 2016 року набрав чинності сьогодні, 1 липня, передає сайт парламенту.

Президент наголосив, що пенсіонери нині є одними з перших громадян, котрі потребують підтримки держави.

Народні депутати ухвалили Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».

Кабінет міністрів України скасував стягнення прибуткового податку з благодійної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей.

Президент США Барак Обама хоче запропонувати стягувати податок в 10 доларів з кожного бареля видобутої нафти.

Рада ухвалила зміни до Положення про транспортний податок.

З 1 січня 2016 українці, які мають квартири площею більше 300 кв. м і житлові будинки — понад 500 кв. м будуть платити податок за фіксованою ставкою — 25 тис. грн на рік.

З початку 2015 року платники податків сплатили до бюджету майже 10,3 млрд грн єдиного податку за спрощеною системою оподаткування.