Повернення

Координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук вважає, що окупований Російською Федерацією Крим повернеться до складу України, проте Київ може отримати вже «убитий» півострів.

Міністр культури Росії Володимир Мединський заявив, що продовження міжмузейних відносин з Нідерландами буде неможливим, якщо Амстердам не поверне колекцію «скіфського золота» в музеї окупованого Криму.

Екс-президент США Барак Обама планує повернутися в політику для того, щоб посилити позиції Демократичної партії після її поразки на президентських виборах.

Генеральний прокурор Юрій Луценко обговорив з заступником міністра фінансів США з питань фінансової розвідки та протидії фінансуванню тероризму Адамом Сзубіним питання пошуку та повернення активів, одержаних злочинним шляхом.

Ракета-носій компанії SpaceX Falcon 9 з космічним кораблем Dragon стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді.

Спеціальні підрозділи Національної гвардії полки «Азов» і «Донбас» виправдано повернуться на передову.

У середу Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання щодо повернення російської делегації до складу органу.

Абсолютна більшість опитаних українців — 69% вважають, що Крим — це Україна, і 54% вірять, що півострів можливо повернути під юрисдикцію України.

Ірина Геращенко розповіла подробиці повернення Надії Савченко в Україну.

Президент Петро Порошенко вручив українській льотчиці Надії Савченко найвищу державну нагороду України – орден «Золота Зірка» Героя України.

Повернення Надії

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін вважає, що все йде до повернення льотчиці в Україну, але і відзначає невизначеність у цьому процесі.

Заступник міністра з окупованих територій Георгій Тука вважає, що реінтеграцію Донбасу необхідно починати вже зараз.

Переможниця Євробачення-2016 Джамала уже вирушила зі Швеції до Києва.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука пообіцяв повернення сайту «Миротворець».