Переговори

США не готові вести переговори з Північною Кореєю, доки вона докорінно не змінить свою поведінку.

Переговори тривали близько чотирьох годин.

У Австрії 27 листопада пройшли перші за півтора року переговори щодо врегулювання конфлікту в Придністров'ї в форматі «5+2». Про це йдеться в повідомленні на сайті ОБСЄ.

Представники трьох німецьких політичних сил — блоку Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз, Вільної демократичної партії та партії «Союз-90/Зелені» — не змогли домовитися про створення коаліції через раптовий вихід із переговорів «Вільних демократів».

Представники Тристоронньої контактної групи зустрінуться наприкінці листопада.

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу в Люксембурзі обговорять хід виконання угоди щодо ядерної програми Ірану і ситуацію навколо Північної Кореї.

У столиці Сербії відбулися переговори спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера і помічника російського президента Владислава Суркова щодо перемир'я на сході Україні.

У Мінську домовилися про відкриття 20 жовтня пункту пропуску «Золоте» в Луганській області.

У зв'язку з санкціями ООН, керівництво КНДР уникає контактів з представниками країн ЄС, у яких є посольства в Пхеньяні.

США вважають, що нинішня ситуація не сприяє подальшим спробам встановити мирний діалог з Північною Кореєю.

За словами президента США, американським дипломатам не варто даремно витрачати час на переговори з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

Переговірники Великої Британії та Євросоюзу в понеділок починають у Брюсселі четвертий раунд переговорів щодо Brexit.

Президент назвав плідною зустріч із прем'єр-міністром.

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську висунула вимогу повернутися до лінії розмежування, встановленої Меморандумом від 19 вересня 2014 року.

Під час саміту Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві у суботу, 16 вересня, журналістка іспаніської газети El Pais звернулася до спеціального представника США по Україні Курта Волкера з пропозицією вести діалог не лише з Києвом, а й з ватажками бойовиків в Донецьку і Луганську.