Партизани

Так розмірковує 94-річна Михайлина Швець, яка пережила сибірське  заслання.

Українські патріоти, які діють в тилу ворога, нещодавно захопили у бойовиків одну переносну реактивну установку «Град-П» та передали її силам АТО.

Партизани з групи мусульманських повстанців, що відкололася, викрали і вбили сім фермерів на острові Мінданао на півдні Філіппін.

Внаслідок скоординованої атаки у різних точках міста знищено щонайменше 24 автомашини та 2 зенітні установки ворога. Про це звітує лідер партизанського загону «Тіні» Олександр Гладкий у своєму Facebook.

Стали відомі подробиці потужних вибухів, які вчора відчув весь Донецьк і навіть сусідня Макіївка, передає сайт crime.in.ua.

У період боїв (10 – 15 лютого) з окупаційними військами РФ в районі Дебальцевого партизанами загону «Тіні» знищені — 3 БМП, один танк і близько трьох десятків російських найманців.

Партизанський загін «Тіні», що діяв раніше на південному сході Донецької області, продовжує мститися за обстріляний під Волновахою автобус з мирними громадянами.

Нелегку науку із захисту Вітчизни на практиці передають своїм краянам активісти жидачівської громадської організації “Народна Самооборона”, волонтерського руху “Допоможи фронту”. Минулими вихідними на міському стадіоні “Авангард” вони з допомогою інструкторів центру тактичної підготовки «Бескид» організували вишкіл добровольців – вчили їх користуватися зброєю, маскуватися, вести розвідку, бій у полі і у приміщенні, орієнтуватися на місцевості, розпізнавати сліди, остерігатися мін, надавати медичну допомогу пораненим. І багато чого іншого корисного, що стало би у пригоді цивільним патріотам у разі військової небезпеки.


До навчання зголосилися 35 жителів району, а серед них – управлінець заводу з виготовлення паперової тари, художник-дизайнер, вчителька-пенсіо­нерка, лікарі, журналіст, дрібні підприємці, заробітчани-будівельники, безробітні. Прийшли не з цікавості і не для розваги. Розмовляємо з однією з “курсанток” – 26-річною Іриною Підлісецькою, яка у рідному місті допомагає батькам вести торговельний бізнес:

Українські партизани мінують території Росії заради запобігання проникнення на територію України військ агресора. Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп Ігор Мосійчук, повідомляють Патріоти України.

У ДНР наростає «партизанський психоз».

У районі Новоазовська російські розвідники потрапили у засідку.

У одному з районів міста Донецьк партизани ліквідували 12 терористів.

Під Новоазовськом проукраїнські партизани атакували вузол зв'язку російських військ, останні понесли втрати.

1 грудня при взаємодії зі Збройними силами України воїнами партизанського загону, що діє на території Донецької області, було знищено на фермі в районі Старомихайлівки близько 50 бойовиків

Пенсіонери подавали спеціальні сигнали, вказуючи на місця розташування позицій бойовиків, запевняють самі терористи. Про це повідомляє сайт Патріоти України.